Kamyon Simulatörü Offroad 4

Kamyon Simulatörü Offroad 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu26 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (26 MB) Android indir APK indir

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Apk Android Kargo Taşıma Simülasyon Oyunudur.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Apk indir, Android Kamyon Simulatörü Offroad 4 oyununda kargo – yük taşımacılığı yaptığınız bir kamyon simülatörü oyunudur.

Kamyon Simulatörü Offroad 4, Android APK indirip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü oyunudur. Kamyon yük taşımacılığı ve kargo taşıma oyununda zorlu görevleri yaparak para kazanıyorsunuz.

Sizlere verilen zorlu görevleri yaparak para kazandığınız oyunda yükleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Kargo taşıma oyununu olan Kamyon Simulatörü Offroad 4 Android Apk’sini indirip oyunun hikaye modunda bir senaryoya bağlı olarak tüm görevleri tamamlamaya ve hayat kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Kamyon simülatörü oyununda bulunan kariyer modunda bulunan zorlu arazi şartlarında çeşitli görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Bu kariyer modunda yeni kamyonların kilidini görevleri tamamlandıkça açıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz. Kamyon Simulatörü Offroad 4 Apk indirip online oyun modunu oynayabilir ve çoklu oyuncu (multiplayer) modunda görevleri diğer oyuncularla birlikte tamamlamaya çalışıyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB
  • Kamyon Simulatörü Offroad 4 HAKKINDA YORUM YAZIN