Kamyon Simülatör

Kamyon Simülatör

Versiyon/Sürüm1.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu99.9 MB
ÜreticiZuuks Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Ağustos 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Kamyon Simülatör 2020 Europe Mobil Oyunu

Kamyon Simülatör apk indir, Kamyon Simülatör 2020 Türkçe mobil oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmış oyun uygulamasıdır. Kamyon Simülatör Birçok kişi için android en iyi kamyon oyunu olduğu iddia edilen Kamyon Simülatör 2020 ciddi anlamda başarılı bir oyundur. Beklentilerin çok daha fazlasında olan bu özel oyunun gerçeğine benzerliği ise gören herkesi hayran bırakmaktadır.

Kamyon Simülatör 2020 Nedir?

Türkçe Kamyon Simülatör 2020 android oyunu için kamyon oyun uygulaması tanımı yapılabilmektedir. Yollara çıkıp kamyon sürmeyi farklı görevlerle maceralara atılmayı seviyorsanız Kamyon Simülatör 2018 oyunuyla bu beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Yeni nesil elektrikle çalışan kamyonlar, gerçeğe benzer hava durumu, akan trafik ve daha pek çok efekt ile bu oyun uygulaması, gerçek bir heyecan uyandırmaktadır.

Kamyon oyunu hem indirme hem de oynama konusunda ücretsiz hizmet veren bu özel oyunu, mobil cihazınızla dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

Kamyon Simülatör 2020 Özellikleri

Kamyon Simülatör mobil 2020 uygulaması, Avrupa şehirlerinde turlayan bir kamyon olarak görülmektedir. Gerçekçi kamyon sürme tecrübesiyle oyuncuları heyecanlandıran Kamyon Simülatör 2020, 9 kamyon seçeneği bulundurmaktadır. Tercihinize ve favorinize bağlı olarak dilediğinizi seçip oyuna başlayabilme hakkınız vardır.

Diğer kamyon oyunlarından farklı olarak verilen iş ve görevleri yerine getirmeye odaklı olan oyun ne kadar hızlı tamamladığınıza odaklanmaktadır. Hızınızla paralel olarak kazancınız da artış göstermektedir. Trafik kurallarını çiğnemeniz, görevi yerine getirmemeniz halinde ise hesabınızdaki kazancınız düşmektedir.

Truck Simulator 2020 Europe Özellikleri:

Gerçekçi Mobil kamyon sürüşü
Gerçekçi trafik akışı
Gerçekçi hava durumu yağış güneş
Farklı kamyon yük taşıma işleri
Farklı türde 9 değişik özelliklere sahip kamyon
Kaliteli grafik görüntüsü


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Stone Miner Stone Miner
    İngilizceÜcretsiz199M
  • Euro Truck Driver 2022 Euro Truck Driver 2022
    TürkçeÜcretsiz246.8 MB
  • Kamyon Simülatör HAKKINDA YORUM YAZIN