Kamyon Simülatör 2018

Kamyon Simülatör 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu99.9 MB
ÜreticiZuuks Games
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (99.9 MB) Android için indir

Kamyon Simülatör Europe Mobil Oyunu

Kamyon Simülatör 2018 apk indir, Türkçe mobil oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmış oyun uygulamasıdır. Kamyon Simülatör Birçok kişi için android en iyi kamyon oyunu olduğu iddia edilen Kamyon Simülatör 2018 ciddi anlamda başarılı bir oyundur. Beklentilerin çok daha fazlasında olan bu özel oyunun gerçeğine benzerliği ise gören herkesi hayran bırakmaktadır.

Kamyon Simülatör 2018 Nedir?

Türkçe Kamyon Simülatör 2018 android oyunu için kamyon oyun uygulaması tanımı yapılabilmektedir. Yollara çıkıp kamyon sürmeyi farklı görevlerle maceralara atılmayı seviyorsanız Kamyon Simülatör 2018 oyunuyla bu beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Yeni nesil elektrikle çalışan kamyonlar, gerçeğe benzer hava durumu, akan trafik ve daha pek çok efekt ile bu oyun uygulaması, gerçek bir heyecan uyandırmaktadır.

Hem indirme hem de oynama konusunda ücretsiz hizmet veren bu özel oyunu, mobil cihazınızla dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

Kamyon Simülatör 2018 Özellikleri

Kamyon Simülatör mobil 2018 uygulaması, Avrupa şehirlerinde turlayan bir kamyon olarak görülmektedir. Gerçekçi kamyon sürme tecrübesiyle oyuncuları heyecanlandıran Kamyon Simülatör 2018, 9 kamyon seçeneği bulundurmaktadır. Tercihinize ve favorinize bağlı olarak dilediğinizi seçip oyuna başlayabilme hakkınız vardır.

Diğer kamyon oyunlarından farklı olarak verilen iş ve görevleri yerine getirmeye odaklı olan oyun ne kadar hızlı tamamladığınıza odaklanmaktadır. Hızınızla paralel olarak kazancınız da artış göstermektedir. Trafik kurallarını çiğnemeniz, görevi yerine getirmemeniz halinde ise hesabınızdaki kazancınız düşmektedir.

200 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Golden Farm Golden Farm
  İngilizceÜcretsiz93M
 • Funky Bay Funky Bay
  TürkçeÜcretsiz99M
 • Merge Plane Merge Plane
  İngilizceÜcretsiz34M
 • Animal Cove Animal Cove
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Kamyon Simülatör 2018 HAKKINDA YORUM YAZIN