Kamyon Simülatör 2019

Kamyon Simülatör 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu99.9 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (99.9 MB) Android indir

Kamyon Simülatör Europe Mobil Oyunu

Kamyon Simülatör 2018 apk indir, Türkçe mobil oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak hazırlanmış oyun uygulamasıdır. Kamyon Simülatör Birçok kişi için android en iyi kamyon oyunu olduğu iddia edilen Kamyon Simülatör 2019 ciddi anlamda başarılı bir oyundur. Beklentilerin çok daha fazlasında olan bu özel oyunun gerçeğine benzerliği ise gören herkesi hayran bırakmaktadır.

Kamyon Simülatör 2019 Nedir?

Türkçe Kamyon Simülatör 2019 android oyunu için kamyon oyun uygulaması tanımı yapılabilmektedir. Yollara çıkıp kamyon sürmeyi farklı görevlerle maceralara atılmayı seviyorsanız Kamyon Simülatör 2018 oyunuyla bu beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Yeni nesil elektrikle çalışan kamyonlar, gerçeğe benzer hava durumu, akan trafik ve daha pek çok efekt ile bu oyun uygulaması, gerçek bir heyecan uyandırmaktadır.

Kamyon oyunu hem indirme hem de oynama konusunda ücretsiz hizmet veren bu özel oyunu, mobil cihazınızla dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

Kamyon Simülatör 2019 Özellikleri

Kamyon Simülatör mobil 2019 uygulaması, Avrupa şehirlerinde turlayan bir kamyon olarak görülmektedir. Gerçekçi kamyon sürme tecrübesiyle oyuncuları heyecanlandıran Kamyon Simülatör 2019, 9 kamyon seçeneği bulundurmaktadır. Tercihinize ve favorinize bağlı olarak dilediğinizi seçip oyuna başlayabilme hakkınız vardır.

Diğer kamyon oyunlarından farklı olarak verilen iş ve görevleri yerine getirmeye odaklı olan oyun ne kadar hızlı tamamladığınıza odaklanmaktadır. Hızınızla paralel olarak kazancınız da artış göstermektedir. Trafik kurallarını çiğnemeniz, görevi yerine getirmemeniz halinde ise hesabınızdaki kazancınız düşmektedir.

Truck Simulator 2019 Europe Özellikleri:

Gerçekçi Mobil kamyon sürüşü
Gerçekçi trafik akışı
Gerçekçi hava durumu yağış güneş
Farklı kamyon yük taşıma işleri
Farklı türde 9 değişik özelliklere sahip kamyon
Kaliteli grafik görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB
  • Coco Town Coco Town
    İngilizceÜcretsiz53 MB