Junkyard Keeper Apk indir

Junkyard Keeper Apk indir

Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu112.5 MB
ÜreticiZPLAY Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi2 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Junkyard Keeper Çöp Toplama Hurdacılık Oyunu

Junkyard Keeper APK indir, Android hurdalık bekçisi oyunu bir tür arcade oyunudur. Kamyonlu Junkyard Keeper oyununda araçlarınızı yükselterek çöp toplayın.

Junkyard Keeper APK Android oyununda toplama kamyonunuzu sürün ve devasa hurdalığınızda farklı çöp türlerini temizleyerek ilerliyorsunuz. Farklı seviyeleri ve görevleri bulunan oyunda çelik çöp, yemek atıkları ve geri dönüşüme faydası olan ürünleri toplayın.

Junkyard Keeper Oyunu Oynanışı

Araçlarınız içerisinde yeni ve kamyonlarınızı yükseltmek için kilitlerini açmaya devam ederek ilerliyorsunuz. Kamyonunuzu yükselterek kapasitesi, hareket hızı ve hatta aracınızı en üst seviyeye çıkartarak para harcıyorsunuz. Junkyard Keeper APK Android oyunu içerisinde enfes ve akıcı eğlenceli bir oyun türü yer almaktadır.

Tatmin edici fiziksel yapısı, kaliteli grafikleri ve oynanışıyla çok seveceğiniz bir oyundur. Junkyard Keeper APK Android oyununda simülasyon ve arcade oynanışıyla kamyonlar, helikopter ve diğer çöp toplayıcıların kilidini açabilirsiniz. Bir adamın çöpü bir diğerinin hazinesi olarak tanımlanan oyunda hurdalığın kralı olarak oynabilirsiniz.

Junkyard Keeper APK Android indir

Yeni elektrikli araçları görebileceğiniz oyunda parçaları monte edin ve hurdalığınızda çöpleri biriktirerek liderliğe koşuyorsunuz. Hurdalığınızı yönetebilir ve araçlarınızı gelişterebilirsiniz. Junkyard Keeper APK Android oyunu ücretsiz Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Junkyard Keeper Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.armnomads.junkyardkeeper&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Crowd Evolution Apk indir Crowd Evolution Apk indir
    İngilizceÜcretsiz84.1M
  • Hoard Master Apk indir Hoard Master Apk indir
    TürkçeÜcretsiz119.1 MB
  • Junkyard Keeper Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN