Jump Arena

Jump Arena

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.06.00
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu84M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (84M) iOS indir Android indir

Jump Arena Android iOS Online Savaş Oyunu

Jump Arena indir, gerçek oyuncularla mobilde teke tek anime karakterleriyle savaş yapabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe Android çevirimiçi savaş oyunudur.

Dikey formatta Android ve iPhone iOS platformlarında oynanış sunan ücretsiz indirebileceğiniz çevirimiçi savaş oyunudur. Oynanışı, grafik kalitesi, hızlı ve tempolu mücadeleler sunan bir mobil oyundur.

Jump Arena oyunu kolay kontrol sistemi, gerçekci karakter gelişimi ve çevirimiçi savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Anime severleri için NEOWIZ tarafından geliştirilen oyunda zıplayarak rakiplerimize karşı mücadele ediyoruz.

Oyun içerisinde gökyüzü şehri ve şeytani kule adında iki farklı yer bulunuyor. Yer ve karakter seçimini yaptıktan sonra Jump Arena online birebir (PvP) savaşlarında arenalardaki yerinizi alıyorsunuz. Savaşlar süre sınırlı olup verilen zaman içerisinde en uzun süre hayatta kalan oyuncu oyunu kazanıyor. Ayrıca en yükseğe zıplamanız da gerekiyor.

Eğer bu tarz savaş oyunlarını seviyorsanız hemen indirin ve en yüksek seviye ulaşarak karakterinizin kostümlerini değiştirin. Ücretsiz ve Türkçe dil desteğinin bulunması oyuna olan ilgiyi artırdığınıda söyleyebilirim.

    Benzer Programlar

  • Garena Free Fire Apk Garena Free Fire Apk
    ingilizceÜcretsiz393 MB
  • Spicy Piggy Spicy Piggy
    İngilizceÜcretsiz37M