jingle

jingle

Versiyon/Sürüm1.0.2.2
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiJigle Inc.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Jigle Arkadaş Bulma Mobil Uygulaması

Bulunduğunuz konumu belirterek ve diğer kullanıcıların konumlarını takip ederek ciddi arkadaş bulma jingle mobil uygulamasıdır. Bulunduğunuz herhangi bir mekanı belirterek aynı mekanda konum bildiriminde bulunan arkadaşları göstererek kolayca tanışma fırsatı sunuyor. Android kullanıcılarının arkadaş bulup tanışma ortamı oluşturmasını sağlaya ücretsiz uygulamadır.

Android Arkadaş Bulma Uygulaması Jigle mobil uygulamasını ücretsiz indirip ciddi arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacaktır. Bir mekana gittiğinizde konum bildiriminde bulunan diğer arkadaşları görüp merhaba demek için tercih edilen yepyeni arkadaş bulma uygulamasıdır. Sizin gibi yeni arkadaşlar arayan diğer kullanıcıların fotoğraflarını, şehir, yaş ve diğer ilgi alanlarını kullanıcı profillerinde görebilirsiniz.

Arkadaşlık İsteği Gönder!

Jingle arkadaşlık uygulamasında arkadaşlık istediğini kişi öneri ekranında bulunan yeşil butona dokunarak gönderebilirsiniz. Arkadaşlık gönderdiğiniz kişi de sizi beğendiği sürece kolayca sohbet edebiliyorsunuz. Anlık mesajlaşma ile iletişim kurabilmenize olanak sağlayan Jigle önerilen kişiyi eğer beğenmediyseniz kırmızı butona dokunarak belirtebiliyorsunuz. Mobil veri veya Wi-Fi ağ bağlantınızın olduğu yerlerde android uyumlu cihazlarınızla giriş yaparak ücretsiz kullanabiliyoruz. Diğer arkadaş bulma uygulamalarında daha farklı ve eğlenceli yapısıyla hizmet vermektedir.

Uygulamanın Mobil Görüntüsü

385 kez indirildi

Benzer Programlar

 • SimSimi SimSimi
  TürkçeÜcretsiz35.2 MB
 • Bitmoji Bitmoji
  TürkçeÜcretsiz80.8 MB
 • Tambu Klavye (iOS) Tambu Klavye (iOS)
  TürkçeÜcretsiz91.4 MB
 • Cheetah Keyboard Cheetah Keyboard
  TürkçeÜcretsiz
 • jingle HAKKINDA YORUM YAZIN