JetFix

JetFix

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu82.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (82.4 MB) iOS indir Android indir

JetFix Android iOS Şirketlerin Müşteri Hizmetlerine Ulaşın

JetFix indir, Türk Telekom’un yeni mobil uygulaması sayesinde tüm şirketlerin çağrı merkezlerine ulaşabileceğiniz online Android müşteri hizmetleri uygulamasıdır.

Türk Telekom şirketinin ücretsiz mobil uygulaması ile tüm firma ve şirketlerin iletişim numaralarına ulaşabilmenize imkan tanıyor. Şirketlerin çağrı merkezleri ve müşteri hizmetleri numaralarını bulunduran Android ve iPhone iOS uyumlu uygulamadır.

Ülkemizde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerine ulaşmanın zor olduğu düşünülerek hazırlanmıştır. JetFix ile bankalar, alışveriş, kargo, sağlık, otomotiv, sigortacılık, spor, turizm ve onlarca online olarak iletişim kurabileceğiniz kategoriler mevcuttur.

Türk Telekomünikasyon’un JetFix adını verdiği mobil destek uygulaması ile artık ulaşamadığınız çağrı ve destek birimlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bankacılık ile ilgili sorununuzu veya kargonuzun nerede olduğunu anından öğrenebileceksiniz.

Şirketlerle yaşadığınız problemleri aktarmak şirketin adını yazabilir. Dilerseniz bana ulaşın seçeneği sayesinde şirketin siz uygun vakitte aramasını sağlayabilirsiniz. JetFix uygulaması ile şirketlerle yaşadığınız sorunları müşteri hizmetlerini arayarak dile getirerek sorunlarınızı çözebileceğiniz mobil uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • Dolap 2.El Kıyafet Dolap 2.El Kıyafet
    TürkçeÜcretsiz11.6 MB
  • n11.com n11.com
    TürkçeÜcretsiz23.20 MB