Jelly Dye indir

Jelly Dye indir

Versiyon/Sürüm1.82
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu166M
ÜreticiGood Job Games
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi25 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Jelly Dye Şekilleri Boyama Oyunu

Jelly Dye APK indir, Android simülasyon oyununda boyalı jölelerle şekilleri doldurun. Jelly Dye rengarenk boyaları kıvrımlı eğrilere enjekte ederek boyayın.

Jelly Dye APK Android simülasyon türü ücretsiz oyun bağımlılık yapıcı ve rahatlatıcı bir oyundur. İnanılmaz şekillerle boyamanın keyfini çıkartabileceğiniz kaliteli grafiklere sahip olan bir oyundur.

Jelly Dye APK Android indir

Çok renkli boyaları bulunan oyunda içi boş kıvrımlı eğrilere jöleleri enjekte ederek oynuyorsunuz. Jelly Dye APK Android oyununda çilek, patlıcan ve daha birçok meyvelerin için boyuyorsunuz. Oyunda evlerde kullanılan araç gereçlerde bulunmaktadır.

Çocukları daha çok oynadığı bu simülasyon oyununda renkli jöleler, boyalar ve için boş nesneler bulunmaktadır. İnanilmaz renkte boyaları ve şekillerin bulunduğu oyunda koleksiyon yaparak ilerliyorsunuz. Jelly Dye APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Jelly Dye Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.game.colorslime&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Makeup Kit – Color Mixing Apk indir Makeup Kit – Color Mixing Apk indir
    İngilizceÜcretsiz66.9 MB
  • Project Makeover indir Project Makeover indir
    İngilizceÜcretsiz245M
  • Jelly Dye indir HAKKINDA YORUM YAZIN