IstanBus ibb indir

IstanBus ibb indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Aralık 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.1 MB) Android indir

İett akıllı otobüs Android mobil uygulama

İbb İstanbul Android indir, İstanbul’da ikamet eden ve bir yerden başka bir yere giderken trafik konusunda zorluk çeken kişilere hitap etmektedir. İett akıllı otobüs trafiğin genel durumu hakkında herhangi bir fikri olmadığında kendi aracıyla çıkan binlerce kişi pişman olduğunu dile getirmektedir. Bu nedenle çoğu zaman kişisel araçlar yerine toplu taşıma araçlarının kullanılması tavsiye edilmektedir.

İstanbul Belediye’si tarafından hazırlanan İstanBus uygulaması, toplu taşıma araçları hakkında fikri edinmeyi sağlamaktadır. Anlık olarak toplu taşıma araçları bilgisi edinmek, bir yere ulaşabilmek açısından çok önemlidir. Özellikle tadilat olan yollar, kazalar, kapalı olan giriş ve çıkışlar önceden bilindiği takdirde uygulama çok daha faydalı olmaktadır.

İbb İstanbul Nedir?

IstanBus için toplu taşıma uygulaması tanımı yapılabilmektedir. İETT tarafından bilgi verilen bu uygulamada, vatandaşların anlık haberdar olabilmesi amaçlanmaktadır. Kişi bir yerden başka bir yere giderken güzergâhının üzerinde yer alan problemleri öğrenmek için bu toplu taşıma uygulamasını kullanmaktadır. Böylece uygulamadan verim alabilmek çok daha kolay olmakta ve zaman kaybının önüne geçilmektedir.

İstanbul’da ikamet eden binlerce kişi bu uygulama sayesinde ulaşım güçlüğünü aşabilmektedir. Bu bakımdan uygulamanın çok sık indirildiği bilinmektedir. Kullanımı da son derece kolay olduğu için büyük küçük herkes gönül rahatlığıyla IstanBus’u tercih edebilmektedir.

İbb İstanbul Özellikleri

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına indirilebilen IstanBus uygulaması, son derece profesyonel bir uygulamadır. Oldukça kullanışlı olduğu için android cihaza indirmek ve sonrasında kullanımını anlamak çok daha kolay olmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile cihazlarda zorlanmaya neden olmayan IstanBus, bununla beraber çok fazla yer de kaplamamaktadır.

Harita desteği ile birlikte verilen uygulama, nerede olduğunuzu size en yakın taşıtın nereden kalkacağını bildirmektedir. Bunun beraber toplu şekilde bilgi verildiğinde uygulama sayesinde size de ulaşması sağlanmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Careem Taksi Çağırma Careem Taksi Çağırma
    TürkçeÜcretsiz37M
  • IGA Mobil IGA Mobil
    TürkçeÜcretsiz90M