İşCep Apk indir

İşCep Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (16.5 MB) iOS indir Android indir APK indir

İşbank Mobil Apk Android işbank İnternet Bankacılığı Uygulaması

İşCep Apk indir, Anroid işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Android işbank Türkiye İş Bankası tarafından müşterileri için sunulan İşCep’i indirerek birçok bankacılık işlemlerini, bankaya, ATM’ye gitmeden internet üzerinden halledebilirsiniz. İşCep internet kullanarak çalışan bir mobil uygulamadır. Bu nedenle cihazınızda Wifi ya da mobil veri bağlantısı olması gerekir. Gelişmiş özellikleriyle birçok bankacılık uygulamasından sıyrılan İşCep’i hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İşCep Mobil Android Özellikleri Nelerdir?

İşCep kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Cihazınıza uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Uygulama dili Türkçedir ama dilerseniz farklı bir dil seçeneğini de kullanabilirsiniz. İşCep mobil ile kredi kartı ödeme, fatura ödeme, banka içi ya da bankalar arası para transferleri yapabilir; bankadaki hesabınızı, kredi kartı bilgilerinizi inceleyebilirsiniz. Bunun dışında uygulamadan birikim, mevduat hesaplarınızı kontrol edebilir; sigorta işlemlerini yapabilir; kredi çekme, ödeme işlerinizi halledebilirsiniz. İşCep Android hem bireysel hem kurumsal müşterilerce kullanılabilmektedir. En zengin mobil bankacılık uygulaması olarak adını uyurmuş İşCep Apk üzerinden İş Bankası müşterisi de olabilirsiniz.

İşCep Android Apk Nasıl İndirilir?

İşCep Apk‘yi Android işletim sistemli cihazlarınıza Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama dosya boyutu küçük olduğundan cihazınıza inmesi saniyeler sürecektir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra internet bağlantınız varsa hemen İş Bankası internet bankacılığı bilgilerinizle uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Bu aşamada sorun yaşıyorsanız; müşteri temsilcinizle görüşebilir; internet bankacılığı giriş bilgilerinizi alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Senin Bankan Senin Bankan
    TürkçeÜcretsiz62 MB
  • HSBC Türkiye HSBC Türkiye
    TürkçeÜcretsiz32 MB