Invasion Modern Empire indir

Invasion Modern Empire indir

Versiyon/Sürüm1.45.60
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu450M
Üreticitap4fun
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Invasion: Modern Empire Çevirim içi Savaş Simülasyonu

Invasion Modern Empire APK indir, gerçek zamanlı ittifak savaşları yapılan çevirim içi Invasion Modern Empire oyunu stratejik taktiklerle oynanan oyunu ücretsiz indir oynayabilirsiniz.

Eğlenceli strateji oyunu olan Invasion Modern Empire, kendinize ait olan devletin surlarını, sınırlarını, topraklarını, birliklerini ve binalarını güçlendirerek oynanan bir tür strateji oyunudur. Düşmanlarını alt etmek için sadece savunma değil, ayrıca saldırı silahlarını ve birliklerini de güçlendirmeniz gerekmektedir.

Invasion Modern Empire APK Android oyunu bu sayede düşmanlarınızı kolayca geri püskürtebilir ve saldırılarınızda onları alt edebilirsiniz. Invasion Modern Empire ile sıradışı strateji oyunu ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Invasion Modern Empire Android APK indir

Android cihazlarından indirebileceğiniz bu ücretsiz strateji ve savaş simülasyonu oyununu akıllı cihazlarınızda 4.0.3 ve üzeri Android, 8.0 ve üzeri cihazlarında rahatlıkla oynayabilirsiniz. Invasion Modern Empire APK Android oyununda günlük görevleri yaparak daha da güçlenebilir, kaynaklar alabilir ve rakiplerinizi yenebilirsiniz. Rakiplerinizden geri kalmamak için savunmanızı da saldırınızı da güçlendirmeyi unutmayın.

Oyun geliştirisi tap4fun genelde olarak aksiyon strateji oyunları üzerine oyunlar geliştirmektedir. tap4fun oyun geliştiricisinin diğer oyunlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.

    Benzer Programlar

  • Banksters Apk indir Banksters Apk indir
    TürkçeÜcretsiz103 MB
  • Call of Dragons Apk indir Call of Dragons Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1 GB
  • Invasion Modern Empire indir HAKKINDA YORUM YAZIN