İnternetsiz Pişti

İnternetsiz Pişti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.25 Mb
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.25 Mb) iOS indir Android indir

İnternetsiz Mobil Pişti Oyunu

İnternetsiz Pişti indir, Android iphone mobil işletim sistemleri için geçerli olan ücretsiz pişti oyunu oynamak isteyenler için mobil ücretsiz oyun uygulamasıdır. Mobil cep cihazlarda oynayabileceğiniz en hareketli oyunlardan bir tanesidir. Kâğıt oyunlarına düşkünlüğünüz varsa ve pişti konusunda iddialı olduğunuzu düşünüyorsanız bilgisayarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. Android ios işletim sistemine sahip cihazlar için kullanılan pişti programı, kâğıt oyunları arasında en popüler olandır.

Canınızın sıkıldığı her an rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, bilgisayarın düşünme hızından daha aktif olmayı amaç edinmelisiniz.

Pişti-İnternetsiz Nedir?

Pişti internetsiz şekilde oynayabileceğiniz kâğıt oyun programıdır. Birkaç dakika içinde indirip kurulumunu gerçekleştirebilir sonrasında hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığı için online oynamayacağınız oyunu, bilgisayar zihnine karşı oynamalısınız. Bu şekilde hem daha hızlı hem de daha heyecanlı bir oyun ortaya çıkarabilirsiniz.

Basit bir arayüze sahip olan program, pişti oyununu az çok bilen herkes tarafından oynanabilmektedir. Programın sade bir arayüze sahip olması oyunun keyifli geçmesini sağlamaktadır.

Pişti-İnternetsiz Özellikleri

Pişti mobil oyun uygulaması, bilgisayarda oynanırken belli bir ses efekti ile sunulmaktadır. Atışlarınız, kazanışınız ve her adımınızda ses desteği ile keyifli bir oyun elde edebilirsiniz. Amatör ve profesyonel olmak üzere 2 alternatifi bulunan oyun uygulamasının zorluğu da bu 2 duruma göre değişmektedir.

Amatörler için bilgisayar biraz daha zayıf kalırken, profesyonel olanlar için zorluk seviyesi bir hayli yüksek olmaktadır. Kâğıt oyunlarında zorlu rakipleri seviyorsanız bilgisayara karşı mücadele edebilirsiniz. Keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bu program bilgisayarınızda çok da fazla yer kaplamayacak bir programdır.

    Benzer Programlar

  • Solitaire Apk Solitaire Apk
    TürkçeÜcretsiz10.9 MB
  • İnternetsiz Batak Apk İnternetsiz Batak Apk
    TürkçeÜcretsiz20.4 MB