InstaQuote

InstaQuote

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 3.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (39M) iOS indir Android indir

InstaQuote Android İOS Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma

InstaQuote indir, mobilde fotoğraf üzerine yazı yazma ve düzenleme yaparak Instagram hesabınızda paylaşabileceğiniz Android yazılı resim yapma uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS platformlarda bulunan fotoğrafların üzerine yazı yazma görevi gören ücretsiz bir fotoğraf üzerine yazı yazma uygulamasıdır. Resim ve fotoğraflarınız üzerine yazılar yazmanızı ve daha sonra da Instagram hesabınız üzerinde paylaşmanızı sağlamaktadır. Kullanışlı ve ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamaları arasunda yer alan ve çok daha fazla özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

InstaQuote uygulama içerisinde hazır olan şablonu kullanarak anında fotoğraflarınızın en güzel görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. InstaQuote Android uygulamasında katmanlı bir yapı tercih edildiği için her bir elementi farklı katmanlara ekleyebiliyor. Bu sayede en ince fotoğraf ayarları yapabilmenize imkan tanıyor. Her katmana renkli bir görünüm verebilmenizi sağlıyor.

Yazılı resim yapma uygulaması sadece yazılar kullanarak yazılı resim yapmanın dışında ilgi çekici hale getirebilmek için fotoğrafa arka plan görüntüsü ekliyor. Yazıların parlaklık, renk ve doygunluk ayarları dışında küçük ayarlamalarda yapabiliyorsunuz. Ayrıca InstaQuote uygulaması ile fotoğraf üzerine yazdığınız kelimelerin fontlarını, renklerini değiştirme, boyutlarını küçültme ve büyütme gibi temel yazı düzenleme imkanlarıda mevcuttur.

    Benzer Programlar

  • FANCY Photo Editor indir FANCY Photo Editor indir
    TürkçeÜcretsiz6.60
  • Adobe Photoshop Touch Adobe Photoshop Touch
    TürkçeÜcretsiz