Insomnia 7

Insomnia 7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza göre) Android indir

Insomnia 7 Android Hastaneden Kaçış Korku Oyunu

Insomnia 7 indir, Android’de oynayabileceğiniz iç karartıcı ve kasvetli atmosferiyle akıl hastanesinden kaçış (escape from the mental hospital) korku oyunudur.

Mobil Android platformlara geri dönüş yapan serinin yeni oyununda akıl hastanesinden kaçıyoruz. Insomnia 7 oyununda kaliteli grafikleri, farklı oyun tarzı ve korku seviyesi iki katına çıkarılmıştır. Ürkütücü bir ortamda geçen oyunda her köşede karşımıza ilginç yaratıklar çıkıyor.

Korku oyununda karşımıza çıkan yeni objeleri bulmaya çalışıyor ve bulduğumuz nesnelerle akıllıca işler yapabilmek için parçaları birleştiriyoruz. Kasvetli ve iç karartıcı atmosferiyle serinin diğer oyunlarından çok daha farklı bir oynanış sunuyor. Insomnia 7’de hastane koridorlarında yürürken korkutucu sesler ve yüreğimizi ağzımıza getiren şeylerle karşılaşıyoruz.

Eski zamana ait hastaneden bir an önce çıkabilmek için tüm gücümüzü harcıyoruz. Bizde aklımızı tamamen kaçırmamak için bir an önce bu hastaneyi terk etmemiz gerekiyor. Korkuyu seven Android oyuncular için tavsiyemiz iliklerinize kadar oyundaki tüm korkuyu hissetmek için karanlık bir odada yalnız başınıza oynayın ve muhakkak kulaklığınızı takıp sesi sonuna kadar açın.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB