İnönü Otomasyon Apk indir

İnönü Otomasyon Apk indir

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.82 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

İnönü Üniversitesi Öğrencileri için inönü Otomasyon Giriş Sistemi

İnönü Otomasyon Apk indir, İnönü Otomasyon İnönü Üniversitesinde okuyan öğrencilerin öğrenci giriş otomasyon apk uygulamasıdır. İnönü Üniversitesinde okuyun öğrencilerin üniversite ile alakalı bütün işlerini kolaylıklla yapmasını sağlayan bir uygulamadır. İnönü Otomasyon Apk dosyasını indirerek telefonunuza yükleyebileceğiniz android uygulama sayesinde üniversitenize dair pek çok güncel bilgiyi takip edebilirsiniz.

İnönü Otomasyon Apk, basit ara yüzü ile son derece kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamayı yükledikten sonra öğrenci bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Öğrenci bilgilerinizi hatırlamıyorsanız e-devlet girişi yapmanız da mümkündür.

 Ara yüzde bulunan seçenekler arasından öğrenci olduğunuz bölümü seçerek ders programı ve güncel duyuruları takip edebilirsiniz. Otomasyon bölümünden sınav notlarınızı öğrenebilir ya da öğrenci işlerinin online olarak yapılmasına izin verdiği işlemleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üniversitenin yemek menüsü sürekli güncellenerek İnönü Otomasyon Apk üzerinden yayınlanmaktadır.

İnönü Üniversitesi öğrenci bilgi sistemi, iskenderun teknik üniversitesi, pnömatik piston nedir, pnömatik silindir nedir, kişisel gelişimteknoloji fakültesi, genç girişimci projeleri, mustafa kemal atatürk, inönü üniversitesi,  birçok fakülteyi kapsamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Transboard – Keyboard Translate Transboard – Keyboard Translate
    İngilizceÜcretsiz18M
  • Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir
    TürkçeÜcretsiz42M
  • İnönü Otomasyon Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN