Immortal Diaries Apk indir

Immortal Diaries Apk indir

Versiyon/Sürüm1.20.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuHaoPlay Limited
Üretici136.3 M
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Immortal Diaries Kraliçeli Rol Oyunu

Immortal Diaries APK indir, Android rol oyunu ile hayatınızı kendi elinize alın. Immortal Diaries APK oyunu ile büyük bir şatoda gizemli görevler yapıyorsunuz.

Immortal Diaries APK Android oyun içerisinde gizemli bir aile içerisinde vampir soyundan geldiğinizi ortaya koyuyorsunuz. Heyecan verici romantizmin sizi beklediği harika bir rol oyunu diyebilirim.

Immortal Diaries Oyunu Özellikleri

İlgi çekici ama karmaşık bir oyun yapısına hakim olmasıyla dikkat çeken rol oyunudur. Immortal Diaries APK Android oyununda Vampirlerin Kraliçesi olarak doğuştan hakkınız olan süprizlerle dolu bir hayat sizleri bekliyor. Daima olmanız gereken bir kişi olabilmeniz için gerçek gücünüzü ortaya çıkarıyorsunuz.

Immortal Diaries oyununda doğaüstü romantik gerilimin üst düzey olduğu ve doğaüstü aşıkların yer aldığı oyundur. Oyunda aşk türlerini canlandırıyor, randevular ve birbirinize kısa mesajlar gönderebiliyorsunuz. Ayrıca hediyeler gönderebilmeniz yanı sıra çeşitli eşyalar ile karakterinizi kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Immortal Diaries APK Android indir

Vampir Kraliçesi olarak başladığınız oyunda görevleri tamamlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Karakterlerin benzersiz güçlerini vurgulama ve onları yükseltmek için rüya takınızı kurabilirsiniz. Immortal Diaries APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Immortal Diaries Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.phoenix.game.and.bk&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Dragonheir Silent Gods Apk indir Dragonheir Silent Gods Apk indir
    İngilizceÜcretsiz125 MB
  • Avatar World City Life Apk indir Avatar World City Life Apk indir
    İngilizceÜcretsiz723 MB
  • Immortal Diaries Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN