İller Arası Mesafe

İller Arası Mesafe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.2 ve iOS 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.8 MB) iOS indir Android indir

İller Arası Mesafe, İl ve İlçeler Arası Mesafe ve Yol Tarifi

İller Arası Mesafe indir, Türkiye’deki iller ve ilçeler arasında mesafeyi harita üzerinde ve kaç kilometre olduğunu gösteren android için il ilçe arası mesafe gösterme mobil uygulamasıdır. Türkiye’de şehirler arası yolculuğa çıkmadan önce bulunduğunuz il’den gideceğiniz İl’e kaç kilometre olduğunu harita üzerinden ücretsiz gösteren uygulamadır.

İller Arası Mesafe Nasıl Kullanılır

Uygulamanın sol tarafında (hafta sırasına göre) iller, sağ tarafta ise seçilen ilin ilçeleri yer almaktadır. Sağ tarafta seçtiğini şehrin bulunduğunuz şehir ile arasındaki mesafeyi harita üzerinde sonuç olarak vermektedir. Kırmızı sonuç ile verilen sonuç internetden ve mavi sonuç ile gösterilen iller arası mesafe ise T.C. karayollarınnda alınan veridir. İller Arası Mesafe Android ve iOS İller Arası Mesafe Harita üzerinde kaç km olduğunu görmek için kullanın.

İller Arası Mesafe uygulaması İller arasındaki mesafe kaç km olduğunu internet bağlatısına gerek duymadan T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü verilerine göre hesaplanmaktadır. İl ve İlçeler arası uzaklık mesafeleri internet servislerinden sağlanıyor olduğunu bilip mutlaka internet bağlantınızın bulunması gerekiyor. Şehir, il, ilçe, mesafe, şehirler arası uzaklı kaç kilometre olduğunu görmenize yardımcı olan uygulamadır. İl ilçe arası mesafe kaç km olduğunu hesaplamanızı kolaylaştıracak mobil uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • SAP Concur SAP Concur
    İngilizceÜcretsiz86M
  • MakeMyTrip MakeMyTrip
    İngilizceÜcretsiz27 MB