İller Arası Mesafe

İller Arası Mesafe

Versiyon/Sürüm3.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.8 MB
Üreticitanera
İşletim SistemiAndroid 2.2 ve iOS 6.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.8 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

İller Arası Mesafe, İl ve İlçeler Arası Mesafe ve Yol Tarifi

İller Arası Mesafe, Türkiye’deki iller ve ilçeler arasında mesafeyi harita üzerinde ve kaç kilometre olduğunu gösteren android ve iOS için il ilçe arası mesafe gösterme uygulamasıdır. Türkiye’de şehirler arası yolculuğa çıkmadan önce bulunduğunuz il’den gideceğiniz İl’e kaç kilometre olduğunu harita üzerinden ücretsiz gösteren uygulamadır.

İller Arası Mesafe Nasıl Kullanılır

Uygulamanın sol tarafında (hafta sırasına göre) iller, sağ tarafta ise seçilen ilin ilçeleri yer almaktadır. Sağ tarafta seçtiğini şehrin bulunduğunuz şehir ile arasındaki mesafeyi harita üzerinde sonuç olarak vermektedir. Kırmızı sonuç ile verilen sonuç internetden ve mavi sonuç ile gösterilen iller arası mesafe ise T.C. karayollarınnda alınan veridir. İller Arası Mesafe Android ve iOS İller Arası Mesafe Harita Üzerinde kaç km olduğunu görmek için kullanın.

İller arasındaki mesafe kaç km olduğunu internet bağlatısına gerek duymadan T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü verilerine göre hesaplanmaktadır. İl ve İlçeler arası uzaklık mesafeleri internet servislerinden sağlanıyor olduğu bilip mutlaka internet bağlantınızın bulunması gerekiyor. Şehir, il, ilçe, mesafe, şehirler arası uzaklı kaç kilometre olduğunu görmenize yardımcı olan uygulamadır.

74 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Pusula Türk Pusula Türk
  TürkçeÜcretsiz
 • Pusula Yön Bulucu Pusula Yön Bulucu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz33.5 MB
 • Trivago Otel Araması Trivago Otel Araması
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz56 MB
 • Hız Kamerası Türkiye Hız Kamerası Türkiye
  TürkçeÜcretsiz
 • İller Arası Mesafe HAKKINDA YORUM YAZIN