Identity V

Identity V

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.14
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu38M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (38M) iOS indir Android indir

Identity 5 Android iOS Korku ve Gerilim Oyunu

Identity V indir, NetEase tarafından mobil cihazlar için geliştirilen ürktücü atmosferi, gizemli hikayesi ve gotik görselleriyle Android korku gerilim oyunudur.

Gotik bir hava solumamıza neden olan korku oyununda kayıplara karışan küçük bir kız çocuğunu bulabilmek için gizemli bir eve giriyoruz. Girdiğiniz malikaneye adım atmanız ile birlikte ürkütücü bir gerilim sizleri sarıyor. Tam 4 çocuğun kötü ruhlara karşı olan mücadelesi, sürükleyici hikaye, gerilim müzikleri, seslier ve gotik görsel stili ile harika bir Android korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android ve iPhone iOS platformlarına ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Identity V oyunu, 4 farklı karakterin kaçışı üzerine kurulu bir hikayeyi konu almaktadır. Oyuna dedektif olarak başlıyorsunuz. Girdiğiniz ürpertici malikanede kimden geldiğini bilmediğiniz mektupla karşılaşıyorsunuz. Ancak mektupta yazılı olanları ciddiye almayarak ilerlemeye devam ediyorsunuz. İstediğiniz 4 karakterden birini seçebiliyor ve dilerseniz kötü karakter rolünede geçiş yapabiliyorsunuz.

Identity 5 oyununda en güzel yanı ise oyun içerisinde her yeni bölümde haritanın değişiyor olmasıdır. Her yeni bölümde bambaşka süprizlerle ve korkular yüzleşeceksiniz.

    Benzer Programlar

  • Power Painter Apk
    ingilizceÜcretsiz67.9 MB
  • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
    İngilizceÜcretsiz26 MB