İddaa Kupon Sorgulama

İddaa Kupon Sorgulama

Versiyon/Sürüm1.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.9 MB
ÜreticiInteltek A.Ş.
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

İddaa Kupon Sorgulama iddaa Sonuçlarını Öğrenme Mobil Uygulaması

İddaa Kupon sorgulama apk indir, İddaa kuponlarının tutup tutmadığını iddaa bayilerine gitmeden kullandığınız akıllı cihazdan İddaa Kupon Sorgulama indir android cihazlar ile ve tabletten kolayca sorgulayıp öğrenmenizi sağlayan uygulamadır. İddaa Kupon Sorgulama apk ile bayilerden yatırmış olduğunuz kuponlara ikramiya (ücret) kazanıp kazanmadığınızı sorgulamanızı sağlayan uygulamayı tüm oyun severler kullanabilirler. Ücretsiz Türkçe dil desteği olan android mobil (iddaa kupon sorgulama) sonuç öğrenmeyi artık hızlı bir şekilde sağlayın!

İdda Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır?

Inteltek yazılımcı firmasının android cihazlara uyumlu geliştirdiği uygulamada 2 farklı şekilde sorgulama aktivitesi yürütebiliyoruz. Kuponlarınızın arkasında yer alan “Barkod Numarasını” yada  “Kameranıza Barkod numarasını okutarak” iddaa kupon sorgulama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Basit Kullanım Özelliği

Tüm kullanıcıların “iddaa kupon sorgulama” mobil uygulamasını basit ve modern kullanım ara yüz ekranı sayesinde kolay kullanım gerçekleştirebilirler. İddaa oyun severlerin android ios uygulamadan yararlanması ve kontrolünü sağlayabilmesi avantaj konumundadır. Tüm maçların detaylarını, sonuçlarını ve kupon sonuçlarını öğrenin.

Resmi uygulamadan resmi iddaa sonuçlarını öğrenebilmeniz artık size sizden daha yakın bir konumda yer alıyor. Eğer sizlerde iddaa tutukunuysanız mutlaka akıllı cihazınızda kullanmanız gereken iphone android mobil uygulamalardan birisidir.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

 • Geocaching Geocaching
  İngilizceÜcretsiz40M
 • Canlı Maç İzle – Canlı Maç Sonuçları Canlı Maç İzle – Canlı Maç Sonuçları
  TürkçeÜcretsiz15.4 MB
 • İddaa Kupon Sorgulama HAKKINDA YORUM YAZIN  İddaa Kupon Sorgulama Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Tuttum dedi ki:

   468111271036711034000361800013362635