İddaa Kupon Sorgulama

İddaa Kupon Sorgulama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet 2.2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.9 MB) iOS indir Android indir

İddaa Kupon Sorgulama iddaa Sonuçlarını Öğrenme Mobil Uygulaması

İddaa kuponlarının tutup tutmadığını iddaa bayilerine gitmeden kullandığınız akıllı cihazdan İddaa Kupon Sorgulama indir android ve iphone iletim sistemleri ile ve tabletten kolayca sorgulayıp öğrenmenizi sağlayan uygulamadır. Bayilerden yatırmış olduğunuz kuponlara ikramiya (ücret) kazanıp kazanmadığınızı sorgulamanızı sağlayan uygulamayı tüm oyun severler kullanabilirler. Ücretsiz Türkçe dil desteği olan android mobil (iddaa kupon sorgulama) sonuç öğrenmeyi artık hızlı bir şekilde sağlayın!

iddaa kupon sorgulama

İdda Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır?

Inteltek yazılımcı firmasının android cihazlara uyumlu geliştirdiği uygulamada 2 farklı şekilde sorgulama aktivitesi yürütebiliyoruz. Kuponlarınızın arkasında yer alan “Barkod Numarasını” yada  “Kameranıza Barkod numarasını okutarak” iddaa kupon sorgulama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Basit Kullanım Özelliği

Tüm kullanıcıların “iddaa kupon sorgulama” mobil uygulamasını basit ve modern kullanım ara yüz ekranı sayesinde kolay kullanım gerçekleştirebilirler. İddaa oyun severlerin android ios uygulamadan yararlanması ve kontrolünü sağlayabilmesi avantaj konumundadır. Tüm maçların detaylarını, sonuçlarını ve kupon sonuçlarını öğrenin.

Resmi uygulamadan resmi iddaa sonuçlarını öğrenebilmeniz artık size sizden daha yakın bir konumda yer alıyor. Eğer sizlerde iddaa tutukunuysanız mutlaka akıllı cihazınızda kullanmanız gereken iphone android mobil uygulamalardan birisidir.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • MACFit MACFit
    TürkçeÜcretsiz26 MB
  • Maçkolik Apk Maçkolik Apk
    TürkçeÜcretsiz16.00 MB