İbis Paint X

İbis Paint X

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ocak 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () iOS indir Android indir

Mobil Cihazlarda Grafik Çizim ve Fotoğraf Düzenleme

İbis Paint X indir, çizim yapmayı sevenlerin tercih ettiği profesyonel android iphone uygulamalardan bir tanesidir. İbis Paint X ile gerçek çizim sürecinizde neyi nasıl yaptığınızı anlatabileceğiniz bir video çekmek isterseniz İbis Paint X android uygulaması sayesinde bu isteğinize kolayca ulaşabilirsiniz. Hem çizimlerinizi yapabilir hem de diğer yandan yaptığınız çizimleri paylaşma fırsatı elde edersiniz.

Çoğu zaman bilgisayar üzerinde gerçekleştirilen grafik çizimleri bugün cep telefonlarında da kolaylıkla yapılabilmektedir. Bunu sağlayabilmek için doğru uygulamayı bulmak önemlidir çünkü piyasada yer edinmiş tüm uygulamalar, istenildiği gibi başarılı sonuç vermemektedir.

İbis Paint X Özellikler

İbis Paint X birçoğu masaüstü bilgisayarlarda bulunan tüm çizim özelliklerini barındırmaktadır. Bu bakımdan boyalardan fırçalara, kalemlerden grafik detaylarına kadar birçok unsuru çizim uygulaması içerisinde bulabilmek mümkündür. Hayal ettiğiniz resmi çizerken kolaylıkla tercih edebileceğiniz mobil çizim uygulaması oldukça kolay kullanılmaktadır. Bu bakımdan hemen her yaştan kullanıcının kolayca anlayabildiği bilinmektedir.

Özellikle manga çizimlerini tercih edenler tarafından kullanılan uygulama, zor olan tüm çizimlere olanak tanımaktadır. Çerçeve aracından ekran tonu aracına, metin ilavesinden yazı tipini istediğiniz gibi düzenlemeye kadar her şeyi bu uygulama içerisinde bulabilmeniz mümkündür.

İbis Paint X İndir

Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde kolaylıkla kullanılabilen İbis Paint X uygulamasını indirmek de bir o kadar basittir. Mobil market bölümünden indirdikten hemen sonra istediğiniz şekilde açabilirsiniz. Açtıktan sonra hangi fotoğrafı ya da çizimi yapmak, kullanmak isterseniz tıklamanız yeterli olmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde uygulamanın oldukça basit şekilde anlaşılabileceği bilinmektedir.

    Benzer Programlar

  • Cut Cut Cut Cut
    İngilizceÜcretsiz24M
  • Background Changer Background Changer
    İngilizceÜcretsiz13M