Hunt & Seek Apk indir

Hunt & Seek Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu95.9M
ÜreticiKwalee Ltd
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Hunt & Seek Saklambaç Beceri Zeka Oyunu

Hunt & Seek APK indir, Android destansı saklambaç oyununda savaşmaya hazır mısınız? Hunt & Seek canavar oyununda canavardan saklanarak kurtulmaya çalışın.

Hunt & Seek APK Android savaş tarzı aksiyon dolu oyunda canavardan saklanarak yeni seviyelere çıkmaya ve yeni bölümlere çıkmaya çalışıyorsunuz.

Hunt & Seek Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde bulunan canavar seni bulmadan önce iyi bir yere saklanarak gizlenin. Hunt & Seek APK Android oyunda canavardan kurtulmak için tek kurtuluş yolu saklanmak olacaktır. Canavar sizi bulmak için geliyor ve bu adamın kötülüğünden kurtulmak için en iyi yere kaçmaya çalışıyorsunuz.

Hunt & Seek APK oyununda av yada avcı olarak sahneye çıkıyorsunuz. Oyunda kılık değiştirip kendinizi kötülükten kurtarmak için çabalıyorsunuz. Bu yüzden bitki mi, kitap mı, masa mı, masa lambası mı yada ne olmak istiyorsanız ona karar vererek ilerliyorsunuz. Oyundaki herşeyi avlamak için gözünüzü dört açın.

Hunt & Seek APK Android indir

Oyunda anlattığım üzere çeşitli karakterler var ve sizler bu karakterler arasında ne olmak istediğinize karar vererek ilerliyorsunuz. Hunt & Seek APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ya aranan kişi yada arayan kişi olmak istediğinize siz karar veriyorsunuz.

Hunt & Seek Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kwalee.transformhunt&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Dark Riddle Apk indir Dark Riddle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz143.6 MB
  • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Hunt & Seek Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN