Hungry Dragon

Hungry Dragon

Versiyon/Sürüm1.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu41M
ÜreticiUbisoft Entertainment
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi6 gün önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41M) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Hungry Dragon Android iOS Ejderha Aksiyon Oyunu

Hungry Dragon indir, Ubisoft tarafından mobil cihazlar için geliştirilen aksiyon dolu ve orta çağ temalı fantastik bir Android ejderha oyunudur.

Orta çağ temalı fantastik bir dünyada geçen oyun güzellik ve tehlikelerle dolu Android ejderha oyunudur. Kaliteli görselleriyle dikkat çeken oyundaki amacımız istediğiniz yere uçup istediğiniz yer küle çevirme ve karşınıza çıkanlar mideye indirip ejderhanızı doyurmaya çalışıyorsunuz.

Hungry Dragon oyunu Androdi ve iPhone cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Ejderha oyununda aç, kızgın ve korku saçan ejderhanın kontrolünü sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde cüceler, devler, insanlar, cadılar, troller ve yeşil yaratıklar bulunuyor. Birçok canlıya karşı mücadele ettiğiniz oyunda ateş püskürterek kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz.

Oyun köy, orman arazileri, mağaralar ve maden ocaklarıyla dolu bir alanda geçiyor. Oyunda bölümleri geçerek ilerledikçe ejderhanızı geliştiriyorsunuz. Daha hızlı uçması, ateş püskürtmesi ve avlarını daha iyi yakalayabilmek için özellikler ekliyorsunuz. Sizlerde Hungry Dragon gibi ejderha oyunları oynamayı seviyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz.

6 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Tankr.io Tankr.io
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Shadow Ninja Shadow Ninja
  İngilizceÜcretsiz33M
 • Last One Standing Last One Standing
  İngilizceÜcretsiz67M
 • Jump Arena Jump Arena
  İngilizceÜcretsiz84M
 • Hungry Dragon HAKKINDA YORUM YAZIN