Hungry Dragon

Hungry Dragon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.10
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu41M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (41M) iOS indir Android indir

Hungry Dragon Android iOS Ejderha Aksiyon Oyunu

Hungry Dragon indir, Ubisoft tarafından mobil cihazlar için geliştirilen aksiyon dolu ve orta çağ temalı fantastik bir Android ejderha oyunudur.

Orta çağ temalı fantastik bir dünyada geçen oyun güzellik ve tehlikelerle dolu Android ejderha oyunudur. Kaliteli görselleriyle dikkat çeken oyundaki amacımız istediğiniz yere uçup istediğiniz yer küle çevirme ve karşınıza çıkanlar mideye indirip ejderhanızı doyurmaya çalışıyorsunuz.

Hungry Dragon oyunu Androdi ve iPhone cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Ejderha oyununda aç, kızgın ve korku saçan ejderhanın kontrolünü sağlamaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde cüceler, devler, insanlar, cadılar, troller ve yeşil yaratıklar bulunuyor. Birçok canlıya karşı mücadele ettiğiniz oyunda ateş püskürterek kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz.

Oyun köy, orman arazileri, mağaralar ve maden ocaklarıyla dolu bir alanda geçiyor. Oyunda bölümleri geçerek ilerledikçe ejderhanızı geliştiriyorsunuz. Daha hızlı uçması, ateş püskürtmesi ve avlarını daha iyi yakalayabilmek için özellikler ekliyorsunuz. Sizlerde Hungry Dragon gibi ejderha oyunları oynamayı seviyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Garena Free Fire Apk Garena Free Fire Apk
    ingilizceÜcretsiz393 MB
  • Spicy Piggy Spicy Piggy
    İngilizceÜcretsiz37M