Hukuk Sözlüğü

Hukuk Sözlüğü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1,7M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1,7M) iOS indir Android indir

Hukuk Sözlüğü Android Hukuk Sözlüğü Uygulaması

Hukuk Sözlüğü indir, mobil cihazlarınızda binlerce hukuk teriminin ne anlama geldiğini Türkçe öğrenebileceğiniz Android hukuk sözlüğü ve terimi uygulamasıdır.

Hukuk fakültesi bölümü öğrencilerinin işini çok kolaylaştıracağını düşündüğüm Hukuk sözlüğü uygulamasıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin anayasa ve kanunlarında yer alan birçok Hukuk teriminin ne anlama geldiğini öğrenmenizde kolaylık sağlıyor. Hukuk dalında kullanılan sözcüklerin ve terimin ne anlama geldiğini öğrenebilmeniz amacıyla geliştirilmiştir.

Hukuk Sözlüğü sayeside çoğu terimin anlamını ve içerdiği kapsamı öğretiyor. Okuduğunuz metinlerda anlamadığınız yerleri anlamanız artık çok daha kolay olacak diye düşünüyorum. 3000’den fazla hukuk terimi ve anlamı bulunan sözlüğü internet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. Android platformlarda reklamsız ve ücretsiz sunulması çok büyük avantaj sağlıyor.

Hukuk terimleri sözlüğü içerisinde arama yapabileceğiniz ve aradığınız terimlerin anlamlarını kolaylıkla bulabileceğiniz arama butonu bulunmaktadır. Ayrıca terimleri favorilerinize ekleyerek sürekli aramanız gerekmeyecektir.

    Benzer Programlar

  • PDF Kitap Oku PDF Kitap Oku
    TürkçeÜcretsiz26M
  • WQFerheng Kürtçe WQFerheng Kürtçe
    KürtçeÜcretsiz20M