Huawei Phone Clone

Huawei Phone Clone

Versiyon/Sürüm8.1.0.311_OVE
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14M) iOS indir Android indir

Huawei Phone Clone Android iOS Veri Aktarma Uygulaması

Huawei Phone Clone indir, akıllı mobil eski telefonunuzun verilerini yeni telefona veri aktarımını kolaylaştıran ücretsiz Android veri aktarma uygulamasıdır.

Mevcut telefonunuzda bulunan verileri yeni Huawei telefonunuza aktarabilen veri aktarma uygulamasıdır. Telefondan telefona veri aktarma sırasında rehber, sms, Whatsapp konuşmaları, fotoğraf ve videolarınızı kolayca veri aktarmasını gerçekleştirmektedir.

Huawei’nin Phone Clone adını verdiği ücretsiz veri aktarma – taşıma uygulaması ile kablolarla uğramadan ve son derece pratik bir şekilde verileri taşıyor. Android ve iOS iPhone uyumlu çalışabilen uygulama ile yeni telefonunuza verileri kolayca aktarabiliyorsunuz.

Eğer Huawei marka akıllı telefon kullanmıyorsanız sadece kişiler, fotoğraf, ve videoların aktarımını gerçekleştirmektedir. Eğer yeni bir Huawei Android telefonuna geçiş yaptıysanız müzikler, notlar, uygulamalarınız, uygulama verileri, mesajlar, fotoğraf ve videolarınızı yani kısaca tüm verilerinizin aktarımını gerçekleştiriyor.

Huawei Phone Clone Uygulaması ile Veri Aktarma

Yeni telefonunuza Huawei Phone Clone uygulamasını indirip açın ve cihaz seçimini “Android device”i seç
Eski telefonunuza da Huawei Phone Clone uygulamasını yükle
Eski telefondanda uygulamayı açarak tüm verileri “Gönder”e butonuna dokunuyor ve aşağıda bulunan karekodu’nu okut
QR kodla eğer bağlantıda soru yaşarsanız, WLAN ağına bağlanarak devam edebilir ve bazı parola adımlarını atlayabilirsiniz.
Yeni telefona aktarılacak verileri seçtikten sonra telefondan telefona veri aktarma işlemini Next’e dokunarak başlatabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • ZArchiver ZArchiver
    TürkçeÜcretsiz4.8 MB
  • Google Drive Google Drive
    TürkçeÜcretsiz30.0 MB