Huawei Backup

Huawei Backup

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm8.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8,1M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8,1M) Android indir

Huawei Backup Ücretsiz Android Telefon Yedekleyici

Huawei Backup indir, Huawei Android telefonların rehber, SMS, video ve fotoğraf verilerini ücretsiz yedeklemenizi sağlayan Huawei resmi yedekleme uygulamasıdır.

Huawei Android cihazlarına özel tamamen özel, ücretsiz ve resmi yedekleme uygulamasıdır. Bir Huawei akıllı telefon kullanıcısı olarak kişisel verilerinizi yedekleyebileceğiniz en iyi uygulama Huawei Backup diyebilirim.

Akıllı telefonunuzda yerel depolama alanı, harici sabit sürücü yedekleme, hafıza kartı (SD kart), kısa mesajlar, arama kayıtları, sistem ayarları, e-posta hesabı, saat, müzik oynatıcı, multimedya mesajları ve tüm kayıt dosyalarıyla birlikte güvenle yedekleme yapabilmektedir.

Huawei Backup ile yedekleme işlemini başlatmadan önce dahili depolama alanında kayıtlı kaç mesajınız olduğunu, ne kadar fotoğraf ve video olduğunu görebiliyorsunuz. Yedelemek istediğiniz verilerinizi tek veya topluca seçerek yedekleme işlemini başlatabiliyorsunuz. Seçim ekranında rehberinizde kaç mesajınız ve rehberinizde kaç kişi olduğunu görebiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • ASTRO Dosya Yöneticisi ASTRO Dosya Yöneticisi
    TürkçeÜcretsiz8.68 MB
  • File Commander File Commander
    İngilizceÜcretsiz13.6 MB