HP Smart

HP Smart

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.5.60
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil / iphone Mobil
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir Android indir

Mobil HP Smart Yazıcı Uygulaması

HP Smart indir uygulaması, HP marka yazıcıları android ios işletim sahibi cihazlardan kontrol edebilmeyi sağlamaktadır. Bilgisayarınızda yazdığınız herhangi bir evrakı rahatlıkla çıktı şeklinde alabilirsiniz. Aynı işlemi HP Smart uygulamasıyla cep telefonlarınızdan da yapabilirsiniz. Android ve iphone (ios) işletim sistemine sahip tabletler de yazıcıları kontrol edip çıktı alabilmeyi mümkün kılmaktadır.

HP Smart Nedir?

Cep telefonunuzda ya da tabletinizde çıktı almanız gereken PDF formatlı dosyalar bulunduğunda bilgisayar aramanıza gerek kalmaz. WİFİ ve WİFİ-DİRECT ile dilediğiniz herhangi bir yerde telefonunuz aracılığıyla HP Smart uygulamasını kullanabilirsiniz. Mobil uygulama için telefondan baskı alma uygulaması tanımlaması yapılmaktadır.

Fotoğrafları, müzikleri sosyal medya üzerinden paylaşmaya uygun olan HP Smart, yeni yazıcılar kurmaya da son derece uygundur.

HP Smart Özellikleri

Telefondan baskı alma uygulaması olarak bilinen Mobil HP Smart uygulaması aynı zamanda yazıcılar için malzeme talep etmeyi de sağlamaktadır. Biten kartuş, toner, mürekkep ihtiyaçlarınızda uygulamayı kullanarak sipariş verebilme şansınız bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra bozulan yazıcılar için yardım talep etme, soru sorup cevap alabilme fırsatınız da vardır.

Ücretsiz şekilde indirilip birkaç dakika içinde rahatlıkla kullanılmaya hazır olan HP Smart uygulaması, ayar ve bakım avantajları bulundurmaktadır. Yazıcınıza dair merak ettiğiniz herhangi bir şeyi bu uygulama sayesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde telefon ya da tablet ile yazıcı arasındaki kontağı kurabilmeniz, kullanım kolaylığı elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

    Benzer Programlar

  • TeamViewer QuickSupport TeamViewer QuickSupport
    TürkçeÜcretsiz27.00 MB
  • Intelligent Hub Intelligent Hub
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB