House of Fear

House of Fear

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39M
ÜreticiRainbow games
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (39M) iOS indir Android indir

House of Fear Android iOS Ücretsiz Korku Oyunu

House of Fear indir, mobilde korku dolu perili bir evde bulunan arkadaşımızı kurtarmaya çalıştığımız gizemli bir Android korku temalı bulmaca oyunudur.

Ücretsiz olarak Android ve iPhone iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz korku temalı bulmaca oyunudur. En iyi 50 mobil oyun arasında gösterilen oyunda korku dolu bir maceraya atılıyorsunuz.

House of Fear oyununda perili bir eve hapsedilen arkadaşınızı kurtarmak için kendinizi ölüme terk ediyorsunuz. Oyunda ilerlemek için ekranda birçok yere dokunarak kontrolü sağlıyorsunuz. Karakter ekranda dokunduğumuz yöne doğru gidiyor ve önümüze yeni seçenekler çıkailiyor. Bu şekilde ev içerisinde ilerleyerek karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyunda en üst düzeyde verim alabilmeniz için iyi bir kullaklık, sessiz ve karanlık bir ortamda oynamanızı tavsiye ediyorum. Korku temalı bulmaca oyunu kaliteli grafiği ve akıcı bir oyun senaryosuyla bizleri ekrana bağlamayı başarıyor.

Eğer korku oyunlarını seviyorsanız arkadaşınızı kurtarmak için tüm bulmacaları çözerek ilerleyin. Mutlaka House of Fear oyununu mobil cihazlarınıza indirip oynayın.

30 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hello Stars Hello Stars
  İngilizceÜcretsiz44M
 • Kelime Gezmece Kelime Gezmece
  TürkçeÜcretsiz74M
 • Words Of Wonders Words Of Wonders
  TürkçeÜcretsiz92M
 • Gyro Gyro
  TürkçeÜcretsiz3.40 MB
 • House of Fear HAKKINDA YORUM YAZIN