Hocalara Geldik

Hocalara Geldik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4,8M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi26 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4,8M) Android indir

Hocalara Geldik Android Eğitim Uygulaması

Hocalara Geldik indir, TEOG düzeyinde ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık sınavları için ücretsiz ders videoları sunan Android eğitim uygulamasıdır.

Ortaokul öğrencilerinden üniversiteye hazırlanan öğrencilere kadar özel hazırlanan ücretsiz ders videoları içeren eğitim uygulamasıdır. Android ve iOS iPhone uyumlu Hocalara Geldik uygulamasını mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum.

Hocalara Geldik uygulaması geniş bir öğrenci kitlesine hitap etmektedir. Öğrencilerini okulda derslerine yardımcı olabilen konu anlatımları yer almaktadır. İçerisinde Matematik, İntegral, Türkçe, Biyoloj, Fizik, Kimya ve Tarih derslerinin konu özetleri ve anlatımları bulunuyor.

Yeni müfredata göre hazırlanmış güncel tüm dersler uygun şekilde hazırlanmıştır. Öğrencileri TEOG, LYS, YGS ve diğer tüm sınavalara çalışabilmesi için video dersler hazırlanmıştır. Duva bölümü ile diğer kullanıcılar ile iletişim kurabilmenizde sağlanmıştır.

Takipçi Ligi bölümüyle uygulama üzerinden aktiviteler ve aldığınız puanlar gösterilmektedir. Duyurular bölümünde ise canlı dersler, motive edici sözler ve ders videoları bulunmaktadır. Hocalara Geldik uygulaması ile istediğiniz dersin istediğiniz konusuna giriş yapabilirsiniz.

  Benzer Programlar

 • Mathpix Mathpix
  İngilizceÜcretsiz4,7M
 • Drops Drops
  TürkçeÜcretsiz149.8 MB
 • WordTest WordTest
  TürkçeÜcretsiz6,1M
 • Polis Akademisi Polis Akademisi
  İngilizceÜcretsiz11M
 • Hocalara Geldik HAKKINDA YORUM YAZIN