Hoard Master Apk indir

Hoard Master Apk indir

Versiyon/Sürüm0.6.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu119.1 MB
ÜreticiRollic Games
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Hoard Master Kara Delik io Oyunu

Hoard Master APK indir, Android için arcade türü eğlenceli bir io oyunudur. Oyundaki her şey yenilebilir olup durmadan ilerleyin ve Hoard Master io oyunudur.

Hoard Master APK Android oyununda sınırsız bir kara delikte ilerleyebileceğiniz oyundur. io tarzı oynanabilen oyunda küçükten büyüyüğe kadar tüm öğeleri yutarak büyüyebilirsiniz.

Hoard Master Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde birden fazla öğe bulunmakta olup bu öğeleri tamamlayarak paraya dönüştürmek için dışarıya itiyorsunuz. Hoard Master APK Android oyununda deliğinizi yükseltmek, büyütmek ve yediklerinizi parçalamak için para kazanabilirsiniz. Şehirdeki her şeyi tüketerek büyüyebilirsiniz. Ücretsiz ve en iyi arcade türü io oyunlarından birisidir.

Hoard Master APK Android oyununda hem çocuklar hem de yetişkinler tatmin edici grafikleri bulabilir ve oynayabilirler. En popüler oyunlardan biri olmayı başarak oyunda hareket hızınızı, yeme kapasitesini ve bedeninizi büyütmek için ilerleyebilirsiniz. Kısaca karşınıza gelen tüm öğeleri yiyin ve dışarı iterek paraları kazanabilirsiniz.

Hoard Master APK Android indir

Hayatınızı değiştirecek kara delik oyununda başka yerlere bakmadan ilerlemeniz gerekmektedir. Hoard Master APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Umarım oynarken keyif alabilirsiniz.

Hoard Master Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quok.arcadeHole&referrer=utm_source%3Dindirson.com

  Benzer Programlar

 • Mob Control Apk indir Mob Control Apk indir
  İngilizceÜcretsiz127.6M
 • Crowd Evolution Apk indir Crowd Evolution Apk indir
  İngilizceÜcretsiz84.1M
 • Hoard Master Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri