Hızlı Yazma Klavyesi

Hızlı Yazma Klavyesi

Versiyon/Sürüm1.275.18.117
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (20 MB) Android indir APK indir

Hızlı Yazma Klavyesi Apk Android için En Başarılı Hızlı Klavye Uygulaması

Hızlı Yazma Klavyesi apk indir, Android cihazlar için klavyede en hızlı sözcük tanımlayabileceğiniz hızlı yazma klavyesi ile eksikleri düzeltip mesajlaşabilirsiniz.

Hızlı Yazma Klavyesi, işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak olan başarılı klavyelerden bir tanesidir. Özellikle iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı olan, gün içerisinde mesajlaşırken parmaklarınızın daha hızlı çalışmasına yardım eden uygulamalardan biri olarak bilinmektedir. Hızlı mesaj yazma uygulamasını verimli şekilde kullanabilmek için cihazınızın da iyi olması önemlidir çünkü kimi zaman donmaya neden olduğu görülmektedir.

Mesajları hızlı yazabilmenize olanak tanıyan klavyeyi indirmek istediğiniz zaman temasının rengine ya da görünüşüne dikkat etmekten ziyade işlevlerine odaklı olmanız gerekmektedir. Sözcük tanımlama, tamamlama, eksikleri düzeltme, hataları ortadan kaldırma özellikleri olan Hızlı Yazma Klavyesi apk Android cihazlarda her zaman benzerlerinden üstündür.

Hızlı Yazma Klavyesi İndir

Hızlı Yazma Klavyesi android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde de kullanılabilmektedir. Hızlı Yazma Klavyesi Android cihazlarda gün içerisinde dakikalarca klavye kullanan biriyseniz size yardımcı olabilecek bir klavyeye öncelik vermelisiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilmeniz de yorulmadan yazabilmeniz de mümkün olacaktır.

Hızlı Yazma Klavyesi apk nasıl indirilir, nasıl kullanırım diyenler mobil uygulama mağazalarına gideren istedikleri klavyeyi birkaç dakikada indirebilirler. Arkasından aç diyerek uygulamanın hızlı şekilde devreye girmesini sağlayabilirler. Klavye uygulaması birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelecektir.

    Benzer Programlar

  • Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat
    ingilizceÜcretsiz34.9 MB
  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB