HGS Sorgulama

HGS Sorgulama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.2.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (21 MB) iOS indir Android indir

HGS Apk Android Hızlı Geçiş Uygulaması Borç ve Ceza Sorgulama 2019

HGS Sorgulama indir, Ülkem A.Ş tarafından geliştirilmiş olan en kullanışlı android uygulamalardandır. HGS Plaka Sorgulama uygulaması bugün Türkiye genelinde en hızlı kullanılan uygulamalar arasında yer aldığı görülmektedir. Dolayısıyla birkaç dakikanızı ayırıp indirdiğiniz bu ulaşım uygulaması sayesinde geçişlerde sıkıntı yaşamanız söz konusu dahi olmayacaktır.

Birkaç dakika içerisinde dolum yapabilmenize yardımcı olan HGS uygulaması, cihazınızda uzun soluklu kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

HGS Plaka Sorgulaması İndir

Hızlı geçiş sistemi uygulaması olarak da açılabilen HGS apk, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için önerilmektedir. Android işletimli cep telefonunuza bu uygulamayı indirdiğinizde kısa süre içerisinde inecek ve hemen aktif şekilde kullanıma açılacaktır. Cihazda çok fazla yer kaplamayan uygulama aynı zamanda enerji tüketimi konusunda da sorun teşkil etmemektedir.

Android işletim sistemli olan cep telefonu da tablet de HGS için uygundur. HGS uygulamasını indirip ödemelerinizi bu uygulama üzerinden basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Sorgulama Özellikler

HGS dolum için yapmanız gereken tek şey uygulamasını indirmektir. İndirdikten sonra sahip olduğunuz etiketinize 10, 25, 50 ve 100 TL gibi dolumlar yapabilmeniz mümkündür. Bu dolumları gerçekleştirebilmek için TC kimlik numaranız, kredi kartınız yeterli olmaktadır. TC kimlik numarası sayesinde kısa süre içerisinde bakiyeyi de öğrenebilir, ne kadar dolum yapmak isterseniz uygulama ile o kadar dolum yapabilirsiniz.

Normal şartlar altında dolum yaparken aynı zaman dolum komisyonu ödediğinizi de aklınızda bulundurmalısınız. Şayet ePTTAVM hesabınız varsa bu hesaba giriş yaptıktan sonra komisyon ücreti ödemeden dolum yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB