HGM Küre

HGM Küre

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.00
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1,6M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1,6M) Android indir

HGM Küre ve HGM Atlas Android Uygulaması

HGM Küre indir, mobil için geliştirilen HGM Atlas ve HGM küre uygulaması yol arama, yol tarifi ve deprem ölçümü yapabilen Android milli harita uygulamasıdır.

HGM Küre Android uygulaması tamamen yerli imkanlarla geliştirilen Android milli harita uygulamasıdır. Yurt dışı haritalarında yerleşim yerleri, önemli dağlar, nehirler ve ana yolları da gösterebilecektir.

Milli harita uygulaması HGM Küre yer arama, yol tarifi, ölçme ve deprem verilerine göre güncel olarak ulaşabileceğiniz Android harita uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. HGM atlas ve HGM küre kampsamında uygulama içerisinde tarihi ortofotolar da kullanıcıların erişimine açılacaktır.

Harita genel müdürlüğü HGM Küre ve Atlas içerisinde genel müdürlüğünün çektiği fotoğraflar yayınlanacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarına da sayısal olarak sunulacak olan Android uygulaması kamu kuruluşlarının da kendi uygulamalarını geliştirmelerini sağlayacaktır.

HGM Küre uygulamasından Ar-Ge acil ve afe durumları, altyapı ve enerji işleri, turizm ve lojistik faaliyetler gibi birçok çalışmada milli harita uygulamasından faydalanabileceklerdir. HGM Küre Android uygulaması dışa bağımlılığı azaltmanın yanı sıra geliştirilmesindeki en büyük etken kişisel verilerin toplanmasının önüne geçmek olacaktır.

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB