Hesap Makinesi

Hesap Makinesi

Versiyon/Sürüm4.8.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe, İngilizce
Dosya Boyutu0.24 MB
ÜreticiRichard Walters
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi11 Nisan 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.24 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Mobil Cihazlar Hesap Makinası

Hesap makinesi indir, android cihazlarınızda kısa sürede işlem yapabilmek için fırsat tanıyan uygulamalardan bir tanesidir. Mobil hesap makinesi ile birkaç dakika içerisinde matematiksel işlem yapmanız gerektiğinde zaman kaybetmemek adına hesap makinesi uygulamasını kullanabilirsiniz.

Birçok telefonda bulunan ancak donanımsal fark yaratan uygulamalar, tercihen ekstra indirilebilmektedir. Hesap makinesini fazla kullanan ve devamlı elinin altında olmasını isteyen kişiler için bu uygulama çok daha pratik ve kapsamlı hizmet sunacaktır.

Hesap makinesi Nedir?

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarla uyumlu olan hesap makinesi uygulaması, matematiksel işlemlerin yapılabildiği uygulamadır. Temel olarak matematik işlemlerinin hemen hepsini içinde bulunduran hesap makinesi, hafıza kayıt özelliği ile yaptığınız önceki hesapları kayıt altına almanızı sağlamaktadır.

Hesap makinesi ile dilediğiniz ortamda dilediğiniz hızda hesap yapıp kayıt altına alabilirsiniz.

Hesap Makinesi Özellikleri 

Birçok cep telefonu hesap makinesi, yapılacak işlem devam ederken ufak bir silme ile tüm işlemi ortadan kaldırabilmektedir. Hatalı işlemi silmeye çalışırken tüm işlemi silme sıkıntısı, hesap makinesi uygulamasında bulunmamaktadır. Geri butonuna basarak istediğiniz özelliği geri getirme şansına sahipsiniz.

İleri matematik fonksiyonlarına da uyumlu olan hesap makinesi birkaç dakika içinde istediğiniz fonksiyonel işlemi yapmanıza fırsat yaratmaktadır. Uzun işlemlerin arasına kendiliğinden virgül koyması ise kullanılabilirliğini ciddi oranda arttırmaktadır.

Kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip olan hesap makinesi, günlük basit işlemlerden ileri matematik işlemlerine kadar her hesabı yapabilmenize yardımcı olmaktadır.

9 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ICare Göz Testi ICare Göz Testi
  TürkçeÜcretsiz11 MB
 • Kargo Takibi Kargo Takibi
  TürkçeÜcretsiz3,4 MB
 • Daylio Daylio
  TürkçeÜcretsiz8,0 MB
 • İşaret Dili İşaret Dili
  TürkçeÜcretsiz92.8 MB
 • Hesap Makinesi HAKKINDA YORUM YAZIN