Holo Launcher

Holo Launcher

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23M
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (23M) Android indir

Holo Launcher Android Emoji ve Tema Uygulaması

Holo Launcher indir, Android’in şık bir görünüme sahip olabilmesi için GIF, emoji, 3D duvar kağıtları ve tema sunan ücretsiz Android launcher uygulamasıdır.

Holo Launcher Android uygulaması sayesinde mobil Android cihazların sade ve şık bir görünüme sahip olabilmesi adına geliştirilmiştir. Android ücretsiz launcher uygulaması emoji ağırlığı arayüzüyle karşımıza çıkıyor.

Android telefon ve tabletlerinizin sevimli bir görünüme sahip olabilmesi için Holo Launcher uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Birçok işlevsel özellik sunan Holo Launcher uygulaması içerisinde binlerce GIF, çıkartmalar ve emojiler sunan Android launcher uygulamasıdır.

Birbirinden şık emoji temaları ve 3D duvar kağıtları, emojiler, GIF’ler ve çıkartmaları aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Holo Launcher uygulaması içerisinde kendiniz avatar oluşturucu aracını kullanarak size benzeyen avatarlar oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Ekranlar arası geçiş için Android’e dinamik efektler sunmaktadır. Bu güzel tema, emoji ve GIF gibi birçok çıkartma sunan Holo Launcher uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme
    TürkçeÜcretsiz96.78 MB
  • Dazz Cam Dazz Cam
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB