Holo Launcher

Holo Launcher

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23M
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23M) Android indir

Holo Launcher Android Emoji ve Tema Uygulaması

Holo Launcher indir, Android’in şık bir görünüme sahip olabilmesi için GIF, emoji, 3D duvar kağıtları ve tema sunan ücretsiz Android launcher uygulamasıdır.

Holo Launcher Android uygulaması sayesinde mobil Android cihazların sade ve şık bir görünüme sahip olabilmesi adına geliştirilmiştir. Android ücretsiz launcher uygulaması emoji ağırlığı arayüzüyle karşımıza çıkıyor.

Android telefon ve tabletlerinizin sevimli bir görünüme sahip olabilmesi için Holo Launcher uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Birçok işlevsel özellik sunan Holo Launcher uygulaması içerisinde binlerce GIF, çıkartmalar ve emojiler sunan Android launcher uygulamasıdır.

Birbirinden şık emoji temaları ve 3D duvar kağıtları, emojiler, GIF’ler ve çıkartmaları aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Holo Launcher uygulaması içerisinde kendiniz avatar oluşturucu aracını kullanarak size benzeyen avatarlar oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Ekranlar arası geçiş için Android’e dinamik efektler sunmaktadır. Bu güzel tema, emoji ve GIF gibi birçok çıkartma sunan Holo Launcher uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB