Helix Jump Apk indir

Helix Jump Apk indir

Versiyon/Sürüm2.3.1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu44.0 MB
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Helix Jump Android Top Sektirme Apk Versiyonu

Helix Jump Apk indir, Helix Jump oyna bir tür mobil beceri zıplama oyunudur ve birbirinden farklı birçok platform için geliştirilmiştir. Helix Jump zıplama oyununu Android işletim sistemli cihazınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Helix Jump görselleri ve oynanışı ile son derece basit bir uygulamadır. 100 milyon fazla kişinin indirdiği oyunu her yaştan insan kolayca oynayabilir. Helix Jump kullanıcılara ücretsiz sunulan bir uygulamadır ama oyun içinde kullanılacak özellikler için bazı uygulama içi satın almalar içermektedir.

Helix Jump Apk Özellikleri Nelerdir?

Helix Jump oyununda sarmal kule labirentte içinde zıplayan top ile heyecanlı bir maceraya koyulabilirsiniz. Oyunun renkleri, grafikleri son derece basittir ve arayüzde göründüğü kadardır. Menü, ayarlar gibi detaylar içermeyen Helix Jump direk ekrandaki uygulama sembolüne dokunarak oynanmaya başlanabilir. Karşınıza çıkan ekran doğrudan oyun ekranı olacaktır. Helix Jump Apk her şeyiyle basit bir uygulamadır. Dolayısıyla çok fazla özelliğe ve detaya sahip değildir.

Helix Jump Apk Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Helix Jump uygulamasını Android işletim sistemli cihazınıza indirmek için Play Store uygulama marketiniz ziyaret etmeniz gerekmektedir. Uygulama sayfasında indir butonuna dokunarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. 44 MB boyutuyla saniyeler içinde cihazınıza inmiş olan Helix Jump’ı hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirip oynayabilmek için işletim sisteminizin sürümü 4.4 ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra çeşitli uygulama içi ürünleri satın almak için her öğe başına belirli bir miktar ödeme yapmanız gerekecektir.

    Benzer Programlar

  • Dark Riddle Apk indir Dark Riddle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz143.6 MB
  • Hunt & Seek Apk indir Hunt & Seek Apk indir
    İngilizceÜcretsiz95.9M
  • Helix Jump Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN