Healpy

Healpy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu70M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (70M) iOS indir Android indir

Healpy Android iOS En İyi Sağlık Asistanı Uygulaması

Healpy indir, mobilde sağlıklı yaşama adım atmak için adım sayar, su hatırlatıcı ve yakındaki nöbetçi eczaneleri gösteren en iyi Android sağlık asistanı uygulamasıdır.

Groupama Sağlık Sigortası tarafından Android ve iPhone iOS cihazlar için geliştirilen sağlıklı yaşam uygulamasıdır. Ücretsiz, Türkçe dil desteği ve harika arayüzü ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Healpy uygulaması içerisinde kişileri motive edici özellikler sunuyor. Sağlıklı yaşama önem veren mobil kullanıcıların sağlık sigortası poliçesini, kullanım ve kalan tutarını inceleme imkanı sunuyor.

Anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarının yerini öğrenme, ambulans çağırma ve 7/24 Doktorum hizmetiyle doktorunuzla canlı olarak görüşme hizmet sunuyor. Eğer sağlık sigortanız yoksa Healpy sayesinde adımsayar ile gün içinde ne kadar aktif olduğunuzu da görebilirsiniz.

Sağlık asistanı uygulaması sizlere gün içerisinde attığınız adım sayısını, mesafe, yakılan kalori ve hedef adım sayısını gösterir. Su hatırlatıcı ile belli aralıklarda su içemenizi söylemektedir. Hizmet bölümünden ise en yakındaki nöbetçi eczaneleri görmenize yardımcı olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • MARTI MARTI
    TürkçeÜcretsiz3,9M
  • ABİS ABİS
    Türkçe Ücretsiz7,8M