Healpy

Healpy

Versiyon/Sürüm1.0.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu70M
ÜreticiGroupama Sigorta
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (70M) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Healpy Android iOS En İyi Sağlık Asistanı Uygulaması

Healpy indir, mobilde sağlıklı yaşama adım atmak için adım sayar, su hatırlatıcı ve yakındaki nöbetçi eczaneleri gösteren en iyi Android sağlık asistanı uygulamasıdır.

Groupama Sağlık Sigortası tarafından Android ve iPhone iOS cihazlar için geliştirilen sağlıklı yaşam uygulamasıdır. Ücretsiz, Türkçe dil desteği ve harika arayüzü ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Healpy uygulaması içerisinde kişileri motive edici özellikler sunuyor. Sağlıklı yaşama önem veren mobil kullanıcıların sağlık sigortası poliçesini, kullanım ve kalan tutarını inceleme imkanı sunuyor.

Anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarının yerini öğrenme, ambulans çağırma ve 7/24 Doktorum hizmetiyle doktorunuzla canlı olarak görüşme hizmet sunuyor. Eğer sağlık sigortanız yoksa Healpy sayesinde adımsayar ile gün içinde ne kadar aktif olduğunuzu da görebilirsiniz.

Sağlık asistanı uygulaması sizlere gün içerisinde attığınız adım sayısını, mesafe, yakılan kalori ve hedef adım sayısını gösterir. Su hatırlatıcı ile belli aralıklarda su içemenizi söylemektedir. Hizmet bölümünden ise en yakındaki nöbetçi eczaneleri görmenize yardımcı olmaktadır.

6 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Fitekran Fitekran
  TürkçeÜcretsiz69.7 MB
 • İdeal Kilo Hesaplama İdeal Kilo Hesaplama
  TürkçeÜcretsiz3,7M
 • Aski Aski
  TürkçeÜcretsiz71M
 • Fit Benim Fit Benim
  TürkçeÜcretsiz168 MB
 • Healpy HAKKINDA YORUM YAZIN