Healing Rush indir

Healing Rush indir

Versiyon/Sürüm1.12
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu74M
ÜreticiDats.Games
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Healing Rush Hasta Tedavi Etme Oyunu

Healing Rush APK indir, Android hastane oyunudur. Healing Rush’da hasta bakıcılığı yaparak para kazanıyor ve hastaları tedavi ederek iyi olmalarını sağlayın.

Healing Rush APK Android oyununa doktor olarak göreve başlıyorsunuz. Hastanenize gelen hastalar garip hastalıklara yakalanmakta ve hastaları tedavi etmek için ilaç veriyorsunuz.

Healing Rush Android APK indir

Garip hastalıklara yakalanan hastalarınızı tedavi etmek için hastalara ilaç veriyorsunuz. Healing Rush APK Android oyununda hastalarınıza doğru ilaçları vererek iyi olmalarını sağlamak için çabalıyorsunuz. Tüm hastaları tedavi ederek para kazanıyorsunuz.

Oyunda şehirdeki hastaneyi en büyük yapabilmek için hastaneyi inşa ediyorsunuz. Daha fazla hastaya bakabilmek için büyük bir hastaneye ihtiyaç duymaktasınız. Başlangıçta küçük bir hastanede oyuna başlıyorsunuz. Hasta tedavi ettikçe kazandığınız parayla daha büyük bir şehir hastanesi inşa edebilirsiniz. Healing Rush APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirin.

Healing Rush Oyun Üretici Adresi : https://dats.games/


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Tall Man Run Apk indir Tall Man Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz85M
  • Join Clash 3D indir Join Clash 3D indir
    İngilizceÜcretsiz77M
  • Healing Rush indir HAKKINDA YORUM YAZIN