Hassle

Hassle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu32M
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (32M) Android indir

Hassle Android için Ücretsiz Aksiyon Savaş Oyunu

Hassle indir, mobil cihazınıza ücretsiz indirip online oyuncularla savaşlar yapabileceğiniz rengarenk bir savaş atmosferine sahip Android aksiyon oyunudur.

Limkernel OU tarafından sadece Android oyuncularına özel olarak geliştirilen ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Aksiyon dolu bir dünyada yer alabileceğiniz online oyunu joyisticler yardımıyla oynayabiliyorsunuz.

Hassle oyununda PvP savaşlarına katılarak 3’e 3 ve 5’e 5 savaşlara katılarak aksiyonu en üst seviyede yaşıyorsunuz. Görsel efekleri ve oynanış bakımından oldukça başarılı bir mobil oyun olduğunu söyleyebilirim.

Oyun Co-op tarzında misyonlara sahip ve benzersiz silah seçenekleri yer almaktadır. Daha önce hiçbir aksiyon ve savaş oyunlarında görmediğiniz silah çeşitlerini görebilirsiniz. Bu silahlar arasından en iyisini seçerek düşmanlarınızı etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Verilen görevlerde başarılı oldukça silahların seviyesini yükseltebilir ve daha gelişmiş silahlar alabiliyorsunuz. Rank sisteminde bir yapıma sahip olan Hassle oyununda her hafta düzenlenen liderlik tablosunda ilk sıralarda olmaya çalışıyoruz. Ayrıca çevirimiçi oyuncularla anlık olarak mesajlaşarak diyaloglara girebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution
    TürkçeÜcretsiz99.4 MB
  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB