Hareketli Duvar Kağıtları

Hareketli Duvar Kağıtları

Versiyon/Sürüm 1.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52.8 MB
Üretici Photo Montage
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52.8 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Canlı ve 3D Boyutlu HD Hareketli Duvar Kağıtları

Hareketli Duvar Kağıtları, android ve iOS mobil cihazlarınız için hareketli, canlı, ilginç ve HD duvar kağıtları indir yükleme yapıp severek kullanacağınız uygulamadır. Android, iphone telefonunuzun arkaplan resimlerinden sıkıldıysanız ücretsiz hareketli duvar kağıtları uygulamasını indirebilirsiniz.

Arkaplan hareketli duvar kağıtları uygulamalarından birçoğu ücretli olması nedeniyle kullanıcılar bu durumdan şikayetçi olabiliyor. Hareketli Duvar Kağıtları android ve iOS uyumlu olup canlı, güzel ve 3d hareketli duvar kağıtları sunabilen nadir uygulamalardan birisidir. Sahip olduğu zengin hareketli resim galerisi sayesinde hem telefonunuz hemde tabletleriniz için en güzel arkaplan resimlerini bulabilirsiniz.

HD kalitede hareketli duvar kağıtları sunan uygulama dikey ve yatay olarak kullanabileceğiniz arkaplan resimleri kullanmanıza izin veriyor. Android, iPhone, iPad ve tabletlerinizle uyumlu boyutta Hareketli Duvar Kağıtları kullanmanıza izin vermektedir. Uygulama içerisinde HD duvar kağıtları kategorilere ayrılmış olup istediğiniz duvar kağıtlarına ulaşabilmek için kategorilere girip canlı duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Mobil cihazlar için uyumlu olan uygulama içerisinde özenle hazırlanan duvar kağıtlarını kullanırken yavaşlıklar meydana gelebilir. Cihazınızın donanımsal özelliklerini göz önünde bulundurarak hareketli duvar kağıtlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bazı cihazlarda yavaşlıklar meydana getirebilir ve pil ömrünü kötü yönde etkileyebilir.

128 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Moment Pro Camera Moment Pro Camera
  İngilizceÜcretsiz48.7 MB
 • Sweet Selfie Apk Sweet Selfie Apk
  14.20 MB
 • Google Lens Google Lens
  TürkçeÜcretsiz14 MB
 • Photo Grid Photo Grid
  İngilizceÜcretsiz4.60 MB
 • Hareketli Duvar Kağıtları HAKKINDA YORUM YAZIN