HappyMod Apk indir

HappyMod Apk indir

Versiyon/Sürüm2.5.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu(7.6 MB
ÜreticiFredericK
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil telefon kişiselleştirme Android Uygulaması

HappyMod apk indir, HappyMod uygulaması mobil teknoloji için tasarlanmış kişiselleştirme uygulamalarındandır. Son dönemde adı Happy Apps And Manager olarak güncellenmiştir. Uygulamadaki amaç android cihazlar arasında aplikasyonları ücretsiz paylaşabilmektir.

Yapımcılığını Frederick firmasının üstlendiği uygulamanın indirme sayısı 1 milyondan fazladır. HappyMod apk aplikasyonun türü bir araç uygulamasıdır ve ilk versiyonu 10 Ağustos 2019’da piyasaya sürülmüştür. 3,08 MB’lik dosya boyutu ile android cihazlarda neredeyse yok denecek kadar az bir alan kaplamaktadır.

HappyMod aplikasyonu mobil teknoloji için tasarlanmış kişiselleştirme uygulamalarındandır. Son dönemde adı Happy uygulaması Apps And Manager olarak güncellenmiştir. Uygulamadaki amaç android cihazlar arasında aplikasyonları ücretsiz paylaşabilmektir.

Yapımcılığını Frederick firmasının üstlendiği uygulamanın indirme sayısı 1 milyondan fazladır. Aplikasyonun türü bir araç uygulamasıdır ve ilk versiyonu 10 Ağustos 2019’da piyasaya sürülmüştür. 3,08 MB’lik dosya boyutu ile android cihazlarda neredeyse yok denecek kadar az bir alan kaplamaktadır.

HappyMod uygulaması aracılığıyla diğer aplikasyonlar telefonlardaki SdCart’a rahatlıkla aktarılabilir. Uygulamanın içerisindeki market basit bir oyun pazarıdır. Programın kendi içerisinde bulunan değiştirilmiş oyun uygulamaları da bu basit pazardan kolaylıkla indirilebilir. Ayrıca bu aplikasyon sayesinde cihazda bulunan oyunlar kolaylıkla yönetilebilir.

HappyMod apk

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • HappyMod Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN