Hakuna Live indir

Hakuna Live indir

Versiyon/Sürüm1.55.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu104M
ÜreticiMOVEFAST Company
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Hakuna Live Görüntülü Sohbet Uygulaması

Hakuna Live APK indir, Hakuna ile canlı yayın gurubu aç, görüntülü sohbet et, eğlenerek para kazan ve radyo modu ile sadece sesli canlı yayınlara katıl.

Hakuna Live – Tanış Sohbet Et muadillerinden farklı, ilgi uyandırıcı bir uygulamadır. Temel olarak canlı yayın üzerine kurulu olan sohbet uygulaması, yeni tanışıklıklara teşvik eder. Canlı yayın grupları açarak katılmanızı, yeni insanlarla tanışıp arkadaş olmanızı sağlar. Yalnızca kalabalık gruplarda değil ikili sohbetlerde de başarılı bir uygulamadır.

Hakuna Live – Tanış Sohbet Et Özellikler

Android uygulamalar arasında çok fazla benzeri olmayan ve binlerce kişi tarafından kullanılan Hakuna Live, eğlence odaklı uygulamalardandır.

Hakuna Live APK dosyasını indirip Android telefon ve tabletlerde kullanabilirsiniz. Hakuna Live Radyo moduna sahip olan uygulamada sadece canlı sesli sohbetler yapılır. Görüntü vermeden sesli şekilde sohbet edebilir, dilerseniz sonrasında video moduna geçebilirsiniz. Her iki modu da dünyanın herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz.

Hakuna Live android apk indir

Hakuna Live – Tanış Sohbet Et, android işletimli cep telefonları ve tabletlerde kullanılır. Mobil marketten indirebileceğiniz uygulamanın herhangi bir ücret talebi yoktur. Hakuna Live APK indirdikten hemen sonra açıp kullanabilir, profilinizi oluşturup sohbetlere dâhil olabilirsiniz.

Yalnızca sohbet içeriği bulunmayan uygulama aynı zamanda oyun oynayıp puan kazandırma avantajı da taşır.

Tanışma arkadaşlık uygulamaları  içinde bulunan uygulamanın en dikkat çeken özelliği grup olarak canlı yayın açabiliyor olmanızdır.

ios iphone uygulaması: https://apps.apple.com/tr/app/hakuna-live-tanis-eglen-ve/id1384325538?mt=8&ign-mpt=uo%3D4&utm_source=indirson.com

    Benzer Programlar

  • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
    TürkçeÜcretsiz87 MB
  • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
    TürkçeÜcretsiz81,17 MB
  • Hakuna Live indir HAKKINDA YORUM YAZIN