Hair Color Studio

Hair Color Studio

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu111 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.2 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (111 MB) iOS indir Android indir

Hair Color Studio Android ve iOS Saç Rengi Değiştirme Uygulaması

Hair Color Studio indir, android cihazlar için online saç rengi değiştirme ve güzellik uygulamasıdır. Kuaföre saçınızı boyatmak için gitmeden önce saç renginizi değiştirip renkler üzerinde test etmenize ve nasıl göründüğünü test etmenize yardımcı olmaktadır.

Hair Color Studio Nasıl Kullanılır

Saç rengini değiştirip teninize en çok uyan saç rengini bulabilmek için en iyi saç değiştirme programlarından birisidir. Birçok kullanıcı için yeterli olabilecek sıradışı saç renkleri bulunmaktadır. Hair Color Studio uygulamasını ücretsiz android ve iOS cihazlarınıza indirip kullanabilirsiniz.

Uygulamayı başlattıktan sonra en beğendiğiniz fotoğrafı telefonun galerisinden seçebilir veya anlık olarak çekip kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraf üzerinde saç bölgeniz üzerinde renk seçimleri yaparak hangi rengin daha çok teninize uyduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Hair Color Studio saç rengi değiştirme programı üzerinde 20’den fazla saç stilleri bulunmaktadır. Saç rengi, tonu ve saç stilinizi belirledikten sonra fotoğrafı kaydeder.

Saç rengini ve tonlarını seçtikten sonra saç renginin ne kadar yoğunlukta olacağını da seçebiliyoruz. Fotoğraf üzerinde tüm saç renklerinin saçınızda nasıl durduğunu gördükten sonra fotoğraf kaydedip dilerseniz sosyal medya paylaşabilirsiniz.

Hair Color Studio ile sadece saç renklerini değil çeşitli fotoğraf filtreleme, dergi kapakları, saç stilleri ve saç rengi tonlarını kullanarak kendinizi çok farklı bir görünüme sahip olması için ayarlamalar yapabilirsiniz. Uygulama üzerinde eğlenceli stickerlar kullanılmak için hali hazırda mevcuttur. Online saç rengi değiştirme programı olarak kesinlikle kullanmanızı tavsiye ettiğimiz uygulamalar arasında bakmadan geçmeyin.

    Benzer Programlar

  • Paper Draw:Paint Draw Sketchbook Paper Draw:Paint Draw Sketchbook
    İngilizceÜcretsiz16M
  • Nova Launcher Nova Launcher
    İngilizceÜcretsiz8.4 MB