Hadi Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,5M
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir APK indir

Hadi Android iOS Gerçek Para Ödüllü Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması indir, Gerçek Para ödüllü Android apk yarışması genel kültür bilginize güveniyorsanız, hadi uygulaması ile mobil cihazlarınızdan katılarak canlı ve para ödüllü Android bilgi yarışması oyunudur.

Online olarak Android cihazlarınızdan gerçek para ödüllü bilgi yarışmasına katılarak diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen bilgi yarışması oyununa sunucu eşliğinde canlı olarak diğer kullanıcılarla yarışabiliyorsunuz.

Hadi Bilgi Yarışması, genel kültür soruları ve hayatın her alanından sorular sorarak gerçek para ödülü kazanmanızı sağlıyor. Yarışma başlamadan birkaç saat önce bildirim alıyor ve yarışma saati geldiğiniz sunucu soruları sormaya başlıyor. Her soruya 10 saniye içerisinde doğru yanıtı vermeniz gerekiyor.

Bilemediğiniz soruları Joker hakkınızı kullanarak devam edebilirsiniz. Hadi uygulamasında gerçek para ödülünü kazanabilmek için sorulan tüm sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor. Android Hadi bilgi yarışma içerisinde belirlenen para ödülü ise tüm sorulara doğru yanıt veren kullanıcılar arasında eşit olarak paylaştırılıyor.

Bilgi yarışması oyununda, Joker kazanmak, uygulamayı arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınızın indirmesini sağlayarak kazanabilirsiniz. Referans olduğunuz kullanıcıların adınızı yazmalarını mutlaka isteyin. Bu sayede yarışma içerisinde yanlış cevap verdiğiniz soruları kazanmış olduğunuz jokerlerle atlayabilirsiniz.

Hadi oyunu tamamıyla ücretsiz Android ve iPhone cihazlar üzerinde gerçektende canlı olarak oynanmaktadır.

 

  Benzer Programlar

 • Push’em All Push’em All
  TürkçeÜcretsiz42.0 MB
 • House Designer: Fix & Flip House Designer: Fix & Flip
  TürkçeÜcretsiz03.7 MB
 • Hadi Bilgi Yarışması HAKKINDA YORUM YAZIN  Hadi Bilgi Yarışması Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. turanmelekhotmail@gmail.com dedi ki:

   Hadi yarşmacısıyın yanlışlıkla silindi indiremiyorum içinde param vardı nolur yardm edim

   • admin dedi ki:

    Uygulama google play storeden silinmiş gibi görünüyor bence yanlışlıkla silinmeden ziyade uygulama hizmeti durdurmuş gibi lakin uygulamanın apk sürümü varsa siteye koyacam birde ordan deneme yaparsınız.