Gun Brothers Apk indir

Gun Brothers Apk indir

Versiyon/Sürüm62
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62 MB
ÜreticiTOPEBOX
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (62 MB) Android indir

Gun Brothers Android Silahlı Aksiyon Oyunu

Gun Brothers indir, karakterinizi seçip savaş alanında düşmanlarınızla savaştığınız Gun Brothers Android oyununda düşmanlarınız patlattığınız bir aksiyon oyunudur.

Gun Brothers oyununda karakterinizi seçerek oyuna başlıyor ve karşınıza çıkan düşmanları patlatmaya çalışıyorsunuz. Silahlı karakterlerden birini seçerek aksiyon oyununu oynamaya başlıyorsunuz.

Oyunda farklı sınıfları oynadıkça daha farklı karakterlerin ve silahların kilidini açıyorsunuz. Farklı düşmanların farklı saldırı kalıpları ve birbirine benzemyen dövüşleri bulunuyor. Gun Brothers Android oyunu içerisinde savaş alanında birbirinden zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Savaş anında kazandığınız ödül ve etiketleri kullanarak karakterinizi yükseltebiliyor ve yeni şeylerin kilidini açabiliryorsunuz. Gun Brothers Apk Aksiyon oyununda düşmanları etkisiz hale getirerek ileriliyor, teçhizatlarınızı ve karakterinizi güçlendirerek daha iyi bir oyun çıkarıyorsunuz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Silent Castle Apk indir Silent Castle Apk indir
    İngilizceÜcretsiz43M
  • Army Commander indir Army Commander indir
    İngilizceÜcretsiz77M
  • Gun Brothers Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN