Granny

Granny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Puan 4,60 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 8.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi31 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (64 MB) iOS indir Android indir

Granny Android ve iPhone Korku - Gerilim Oyunu

Granny indir, korku ve gerilim oyunlarını seviyorsanız mutlaka indirmeniz gereken Android korku oyunudur. Mobil platformlarda korku oyununda şeytandan kaçmak için gününüz bulunan mobil oyundur.

Gerilim ve korku tarzı mobil oyunlarından hoşlanıyorsanız ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunda büyükanne tarafından kilitli bulunduğunuz dehşet ve korku verici evden kaçabilme mücadelesi veriyorsunuz. Kulağı iyi işiten şeytani nineden kurtulmak için sadece 5 günümüz olduğunu unutmayın.

Granny oyunu tam bir korku – gerilim temalı ilerleme kaydetmeli oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda ninemizin bizi hapsettiği evden bir an önce çıkabilmenin yollarını arıyoruz. Evin odalarında ilerlerken çok sessiz ve dikkatli olmamız gerekiyor. Gece karanlığında ilerlerken hiçbirşeye takılmadan düşürmeyin. Yoksa nine koşarak geliyor o gelmeden önce yatak altı ve gardroplar gibi yerlere saklanabiliriz.

Oyun Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumludur. Ücretsiz indirip bu eğlenceli korku oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Call of Mini Infinity Call of Mini Infinity
    İngilizceÜcretsiz103 MB
  • Break Prison Break Prison
    İngilizceÜcretsiz11 MB