Google Translate indir

Google Translate indir

Versiyon/Sürüm2.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.8 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Dil Çeviri Uygulaması

Google Translate apk indir, Google Translate kelime çeviri olarak her dilden cümleleri otomatik olarak çeviren ücretsiz mobil dil çeviri apk uygulamasıdır. Android mobil işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanmış Google uygulamalardan bir tanesidir. Çeviri yapmak, günün her anında ihtiyaç duyulan işlemlerden olabilmektedir. Kişi eğitim sürecinde, iş hayatında ve turistik gezilerde Google Translate uygulamasını kullanabileceği gibi dizi ve filmlerde yabancı kelime ve cümleler için de kullanabilmektedir.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen çeviri uygulaması en popüler çeviri uygulaması olarak tanıtılmaktadır.

Google Translate Nedir?

50’den fazla dil seçeneği ile metin çevirisi uygulaması olan Google Translate aynı zamanda 23 dil ile sesli çeviri de yapabilmektedir. Google Translate Apk Ses kaydı yöntemi ile merak ettiğiniz kelimeyi veyahut cümleyi kısa süre içerisinde öğrenebilmeniz mümkündür.

Google Translate Çevirinin en önemli avantajlarından bir tanesi de telaffuz edilişlerini öğrenebilme şansınızın bulunmasıdır. Özellikle sesli şekilde çeviri talep ettiğinizde birkaç dakika içinde istediğiniz cümlenin çevirisini telaffuzu ile birlikte alabilirsiniz.

Google Translate Apk Özellikleri

Google Translate mobil mobil çeviri uygulaması, 17 farklı dilde çeviri okuyabilmektedir. 40 farklı dilde söylenenleri anlayabilmektedir. Farklı dillerle konferans yapan kişileri ortak bir noktada buluşturarak her birinin birbirini anlamasını sağlayabilmektedir.

Birçok iş toplantısının tercih edilen android uygulaması olan Google Translate, cep telefonlarından oldukça pratik şekilde kullanılmaktadır.

Uzun metin çevirisi yaparken tam ekran moduna geçip ekranı verimli kullanmanızı sağlayan mobil android uygulama aynı zamanda çevrimdışı da hizmet verebilmektedir. Çeviri geçmişinize internete bağlı olmadığınız zamanlarda da bakabilme şansınız bulunmaktadır.

Resmi Adresi : https://translate.google.com/

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • İngilizce Konuşun Praktika Apk indir İngilizce Konuşun Praktika Apk indir
    TürkçeÜcretsiz49 MB
  • Google Keep Apk indir Google Keep Apk indir
    TürkçeÜcretsiz21.8 MB
  • Google Translate indir HAKKINDA YORUM YAZIN