Google Takvim APK indir

Google Takvim APK indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.9 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi21 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Takvim Uygulaması Zaman Planlama Online Takvim

Google Takvim indir, Google Takvim APK Calendar uygulama android cihazlar için oluşturulmuş bir takvim uygulamasıdır. Cep telefonlarında bulunan takvimler, pek çok noktada işlerin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Sınav tarihleri, doğum günleri, iş randevuları, unutulmaması gerekenler tarzındaki her madde bu uygulama sayesinde artık daha ulaşılabilir hale gelecektir.

Google Takvim uygulama üzerinde belirli bir tarih belirledikten sonra, içeriğini istediğiniz şekilde oluşturabilir ve size hatırlatılmasını istediğiniz saat dilimini kendi isteğiniz dahilinde oluşturabilirsiniz.

Android tablet ya da cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde, hatırlatıcı seçeneğini kullanarak unutmamanız gereken şeylerin size hatırlatılması detayına ulaşabilirsiniz. Google Takvim apk ile günün kalabalığı ve yoğunluğu arasında bir deftere not alma şansına erişemeyen herkes için bu uygulama, oldukça faydalıdır. Günlük hayatımızda bizlere anlık olarak faydalı olabilecek uygulama listesini android yaşam uygulamaları katerorimizden ve sitemizde sizler için seçtiğimiz Google uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Google şirketinin diğer benzer uygulamaları : https://play.google.com/store/apps/dev?id=5700313618786177705

Google Takvim Kullanımı

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • Google Takvim APK indir HAKKINDA YORUM YAZIN