Google Takvim APK

Google Takvim APK

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.9 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Takvim Uygulaması Zaman Planlama Online Takvim

Google Takvim indir, Google Takvim APK Calendar uygulama android cihazlar için oluşturulmuş bir takvim uygulamasıdır. Cep telefonlarında bulunan takvimler, pek çok noktada işlerin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Sınav tarihleri, doğum günleri, iş randevuları, unutulmaması gerekenler tarzındaki her madde bu uygulama sayesinde artık daha ulaşılabilir hale gelecektir.

Google Takvim uygulama üzerinde belirli bir tarih belirledikten sonra, içeriğini istediğiniz şekilde oluşturabilir ve size hatırlatılmasını istediğiniz saat dilimini kendi isteğiniz dahilinde oluşturabilirsiniz.

Android tablet ya da cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde, hatırlatıcı seçeneğini kullanarak unutmamanız gereken şeylerin size hatırlatılması detayına ulaşabilirsiniz. Google Takvim apk ile günün kalabalığı ve yoğunluğu arasında bir deftere not alma şansına erişemeyen herkes için bu uygulama, oldukça faydalıdır. Günlük hayatımızda bizlere anlık olarak faydalı olabilecek uygulama listesini android yaşam uygulamaları katerorimizden ve sitemizde sizler için seçtiğimiz Google uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Google şirketinin diğer benzer uygulamaları : https://play.google.com/store/apps/dev?id=5700313618786177705

Google Takvim Kullanımı

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • HappyMod HappyMod
    TürkçeÜcretsiz(7.6 MB
  • Dark Mode Dark Mode
    TürkçeÜcretsiz2.5 MB
  • Google Takvim APK HAKKINDA YORUM YAZIN