Google Pinyin Input

Google Pinyin Input

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.5.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu18,3
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi24 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (18,3) Android indir APK indir

Google Pinyin Input Android Çince Japonca Çeviri

Google Pinyin Input APK indir, Google Pinyin Input android mobil için online çince, ingilizce ve japonca gibi dilleri çeviri yapabilen çeviri klavye uygulamasıdır.

Google Pinyin Input, klavyesini renklendirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olarak oldukça keyif verici bir uygulamadır. Klavyenizde Çin ve Japon karakterlerini bulundurup yazılarınızı ona göre yazmak isterseniz bu uygulamayı indirip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kendine özgü karakterleri bulunan uygulama aynı zamanda profesyonel şekilde kullanım kolaylığı da taşımaktadır. Bu kolaylığa bağlı olarak her yaştan kullanıcıya hitap eden başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

Google Pinyin Input çeviri klavyesi APK indirdikten sonra dilediğiniz her yerde bu harfleri kullanabilirsiniz. Renkli karakterler ve emojiler de barındıran uygulama hızlıca düzenleme yapıp aklınızdan geçenleri yazmanızı sağlamaktadır.

Google Pinyin Input İndir

Google Pinyin Input, klavye uygulaması daha çok farklı bir dilde karakter yazmak isteyenlere hitap etmektedir. Çince veya Japonca birkaç şey öğrenmek için de ideal olan uygulama Türkiye genelinde ciddiye alınır oranda kullanıcıya sahiptir. İndirip kullanmaya başlayan pek çok kişi, uygulamadan memnun kaldığını vurgulamaktadır.

Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına ve tabletlere indirilebilen Google Pinyin Input APK kısa süre içerisinde inebilmektedir. Google Play ya da farklı bir uygulama marketinden kolayca bulunabilmekte ve indir denildiği gibi hızlıca inmektedir.

    Benzer Programlar

  • TED TED
    İngilizceÜcretsiz18 MB
  • Samsung Calculator Samsung Calculator
    İngilizceÜcretsiz25 MB