Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler

Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

Google Ödüllü Anketler Android Uygulaması

Google Ödüllü Anketler (Google Opinion Rewards), Google Surveys Türkçe anketleri android iphone cihazlarında indir yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Play kredesi kazanmak için geliştirilen ücretsiz anket uygulamasıdır.

Google Opinion Rewards Nedir

Android kullanıcılarına internet üzerinden anket doldurup para kazannmayı vadeden uygulamadır. Google Opinion Rewards, kullanılar anketlerde basit sorulara hızlı ve doğru cevaplar vererek anketleri tamamlıyorlar. Anket sonuçlarına göre Google Play üzerinde harcayabileceğiniz kredi kazanıyorsunuz.

Google ödüllü anketler, sadece halihazırda bulunan anket sorularını çözmenin yanı sıra kendi anketinizi oluşturup paylaşıma sunun. Böylelikle hem anket sorularınız çözülerek hemde siz diğer anketleri çözerek daha çok kredi kazanabilirsiniz. Android apk ile Google Opinion Rewards uygulamasını telefon ve tabletlerinize yüklemek çok kolaydır.

Yeni bir anket veya çok popüler bir anket olduğu zaman android cihazınıza bildirim geliyor. Türkiye’ye özel anket oluşturabilir ve doldurduğunuz anaket başına kredi ücretleri kazanabilirsiniz. Mobil internet tarayıcıları arasında ençok tercih edilen tarayıcıları takip etmek için mobil internet tarayıcıları kategorimizi takip edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Opera Touch Opera Touch
    TürkçeÜcretsiz8.40 MB
  • Yandex Browser Yandex Browser
    TürkçeÜcretsiz70.6 MB