Google Maps

Google Maps

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümGoogle Maps
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu15 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15 MB) iOS indir Android indir

Google Maps Android İtunes cihazlar için Harita Uygulaması

Google Maps indir, Dünya üzerinde bulunan yerleri gösteren mobil android sistemler için tasarlanmış harita yol bulma uygulamasıdır. Ücretsiz 3D boyutlu görüntü sunan uygulama ile konum bilgili alabilir ve Dünya’nın dört bir yanını detaylıca inceleyebilirsiniz.

Dünya Haritası ve Konumlandırma

Google Maps Android Dünya Haritası (Google Haritalar) Uygulaması GPS ve internet bağlantısı üzerinden işlev yaparak istediğiniz yerin harita bilgisini tüm ayrıntısıyla gösteriyor. Önceden konum paylaştığınız ve gitmiş olduğunuz yerleri internet olmadan da çevirim dışı olarak gösterebiliyor. Bilmediğiniz bir il, ilçe ve ülkeye gideceğiniz zaman Google Maps haritası sayesinde kolaylıkla yeni yerleri keşfedin.

Önemli Yerleri Anında Keşfedin

Yaşadığınız çevrede bulunan önemli yerleri görebilir ve gitmek istediğinizde yol tarifi için büyük kolaylık sağlar. Google Maps yol tarifi android Dünya haritası GPS teknolojisine sahip olup mobil cihazınızı gitmek istediğiniz yere konumlandırır. Gitmek istenilen ve bakmak istediğiniz yeri anında yön belirtip 3D boyutlu olarak gösterir. Bu sayede daha önceden hiç keşfetmediğiniz yerleri ve yanlış yola gitmenizi engelleyerek yolculuğunuzda sizlerin en iyi rehberi olur. Google Maps ile sosyal paylaşım sitelerinde konum paylaşımları yaparak nerde olduğunuz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Google Maps Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • MyMetro MyMetro
    İngilizceÜcretsiz5,3 MB
  • GPS Fields Area Measure GPS Fields Area Measure
    İngilizceÜcretsiz27 MB