Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar

Versiyon/Sürüm4.39.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51.9 MB
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Ağustos 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Google Fotoğraflar APK Android Fotoğraf Yedekle Düzenle

Google Fotoğraflar APK indir, Google Fotoğraflar Android cihazınızın galerisinde bulunan fotoğraf ve videoları yedekleme apk uygulamasıdır.

Google Fotoğraflar, fotoğraflarını düzenli şekilde bir yerde toplu tutmak isteyenlerin fotoğraf yedekleme uygulamasıdır. Fotoğraflarınızı belli bir noktada derli toplu bulabilir, düzenleyebilir, kendinize ait tamamıyla kişiselleştirilmiş bir albüm oluşturabilirsiniz. Google tarafından geliştirilen fotoğraf albümü uygulaması binlerce kişinin ilgisini çekmektedir. Cihazlarda yer alan galeri mantığından hoşlanmayanlar, yetersiz bulanlar bu uygulama ile aradıklarını çok daha kısa sürede bulabilmektedirler. Hem düzenli hem sıralı hem de çok fazla yer kaplamadan cihazlarınızda fotoğraf bulundurabilmeniz mümkündür.

Yalnızca fotoğraflar için değil videolar için de Google Photos uygulamasını kullanabilirsiniz. Çoğu cihazda dağını şekilde yer alan videolar Google Fotoğraflar APK indirildikten sonra düzene girmektedir.

Google Fotoğraflar İndir

Google Fotoğraflar android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uygun bir uygulamadır. Cep telefonunuzda da tabletinizde de düzenlemeye ihtiyaç duyduğunuz zaman bu uygulama ile gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde hızlı şekilde planlama yapan ve pratik şekilde fotoğraf, video düzenlemek isteyen kişiler, Google Fotoğraflar indirerek istediklerini kısa sürede gerçekleştirebilirler. Üstelik bu isteklerini tamamıyla ücretsiz şekilde yerine getirirler.

    Benzer Programlar

  • Panorama HD Panorama HD
    TürkçeÜcretsiz64.2 MB
  • Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme
    TürkçeÜcretsiz96.78 MB